Prawdziwy Koszmar trafił do Dying Light 2 Stay Human! Techland przygotował nowy poziom trudności

lubiegrac news Prawdziwy Koszmar trafił do Dying Light 2 Stay Human! Techland przygotował nowy poziom trudności
Prawdziwy Koszmar trafił do Dying Light 2 Stay Human! Techland przygotował nowy poziom trudnościTamer Adas | 19 kwietnia 2024, 06:00

Techland oficjalnie wprowadzić Tryb Koszmaru do Dying Light 2 Stay Human, dzięki czemu gracze mają okazję do sprawdzenia się z zupełnie nowm progiem wyzwań oraz trudnością, wymagającą odpowiednich przygotowań, strategii i skuteczności w ramach realizacji.

Wczoraj oficjalnie wrocławski Techland zdecydował się zaimplementować nową, sporą i w dodatku darmową aktualizację do swojej ostatniej gry Dying Light 2 Stay Human. W ejej ramach wprowadzono do tej pory najbardziej wymagający i wciągający poziom trudności! Wyczekiwany przez graczy model wymaga przygotowania odpowiedniej taktyki i strategicznego zarządzania zasobami w celu przetrwania w niebezpiecznym postapokaliptycznym świecie Villedor.

Nowy poziom trudności całkowicie zmienia aspekt zarządzania wytrzymałością dzięki systemowi wytrzymałości taktycznej. Ograniczono ilość wskaźników wyświetlanych na interfejsie, aby dostarczyć bardziej rzeczywiste doświadczenie. Ponadto latarka zacznie migotać po zbyt długim jej stałym użytkowaniu. Ci, którym uda się ukończyć grę na najwyższym poziomie trudności, otrzymają w nagrodę specjalny, pamiętny strój Waltza.

Aktualizacja z Koszmarem dostarcza również ogólne modyfikacje zarażonych oraz ogólnego doświadczenia w nocy. Fani współpracy ucieszą się, że teraz będą mogą grać razem na mapach społeczności z maksymalnie trójką swoich znajomych.

Łucznicy mogą skorzystać z mechaniki Megastrzału, natomiast koneserzy personalizacji otrzymują możliwość zmiany wyglądu haka. Dostępna będzie darmowa skórki w Azylu Pielgrzymów wraz ze szczegółami dotyczącymi wszystkich wprowadzonych zmian.

Zapoznaj się również z: TOP 10 gier o Zombie! W jakich grach mierzyliśmy się z nieumarłymi monstrami? Gdzie mierzymy się z nieumarlakami?

Tryb „Koszmar” zapewni wam prawdziwe wyzwanie podczas rozgrywki w Dying Light 2: Stay Human. Wymaga on od graczy skupienia i zachowania ostrożności, a w zamian oferuje najwyższy poziom immersji – Tymon Smektała, dyrektor marki Dying Light.

Stale wciąż Dying Light 2 Stay Human ukazało się 4 lutego 2022 r. na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners