Turniej UEFA Euro 2024 oficjalnie trafi do EA Sports FC 24! Elektronicy i europejska federacja mają ambitne plany

lubiegrac e-sport Turniej UEFA Euro 2024 oficjalnie trafi do EA Sports FC
Turniej UEFA Euro 2024 oficjalnie trafi do EA Sports FC 24! Elektronicy i europejska federacja mają ambitne planyTamer Adas | 25 listopada 2023, 13:45

Już teraz dowiedzieliśmy się, że turniej UEFA Euro 2024 oficjalnie trafi do EA Sports FC 24, dzięki czemu fani europejskiej piłki nożnej będą mogli także cyfrowo zmierzyć się w turnieju u naszych zachodnich sąsiadów. Jak będzie dystrybuowana zawartość?

Wczoraj EA Sports i Electronic Arts zdecydowały się zapowiedzieć, że latem przyszłego roku dojdzie do połączenia turnieju UEFA Euro 2024 trafi do gier EA SPORTS FC 24, EA SPORTS FC Mobile i EA SPORTS FC Online. Fani będą mogli liczyć na specjalną zawartość związaną z najważniejszym turniejem tylko i wyłącznie dla europejskich zespołów.

Autorzy już teraz zapowiedzieli, że za darmo zaoferują graczom zawartość, nowości związane z najlepszymi zawodnikami oraz otoczką zawodów, które będą się rozgrywać u naszych zachodnich sąsiadów.

Do 16 stycznia gracze mogą otrzymać darmową, niemożliwą do wymienienia kartę piłkarze Ultimate Team, która odblokuje się od 18 grudnia. Już dziś w wersji mobilnej można liczyć na tego typu prezent.

Przy okazji wystartował e-sportowy program UEFA - eEURO, w ramach którego zawodowcy w ramach swoich reprezentacji staną do zawodów w ramach corocznego programu turniejowego z kwalifikacjami, o czym obie strony poinformują w późniejszym terminie.

Zapoznaj się też z:

 

Z przyjemnością ogłaszamy, że jeden z największych turniejów piłkarskich przyszłego lata zostanie w pełni zintegrowany z tytułami EA SPORTS FC. Wraz z naszymi fantastycznymi partnerami z UEFA, ta ekskluzywna zawartość umożliwi EA SPORTS dalsze dostarczanie najbardziej autentycznych i innowacyjnych doświadczeń piłkarskich dla naszych fanów – powiedział David Jackson, wiceprezes ds. marki EA SPORTS FC. 

Cieszymy się, że możemy dalej rozszerzać naszą współpracę z EA SPORTS, a UEFA EURO 2024 stanie się częścią gry EA SPORTS FC™. UEFA EURO 2024 to jeden z najbardziej ekscytujących i tętniących życiem turniejów piłkarskich na świecie i jesteśmy podekscytowani, że ogromna społeczność EA SPORTS FC 24 będzie miała szansę zaangażować się w turniej w tak autentycznym środowisku gry. Nie możemy się również doczekać ujawnienia w nadchodzących tygodniach dalszych szczegółów dotyczących turnieju eEURO – powiedział Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA.

 

Ciepło przyjęte EA Sports FC 24 ukazało się 29 września 2023 r. Tytuł można na bieżąco ogrywać w usłudze EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners