Twórcy Everspace 2 ruszyli ze zbiórką na platformie Kickstarter

lubiegrac news Twórcy Everspace 2 ruszyli ze zbiórką na platformie Kickstarter
Twórcy Everspace 2 ruszyli ze zbiórką na platformie Kickstarternocarz | 3 października 2019, 12:00

Studio Rockfish Games ruszyło wczoraj ze zbiórką funduszy na kolejną odsłonę Everspace na Kickstarterze.
 
Do 4 listopada można wpłacać na konto projektu Everspace 2 pieniądze aby wesprzeć produkcję gry. Twórcy założyli próg w wysokości ponad 490 tysięcy dolarów, a po jednym dniu zebrali już ponad 55 tysięcy dolarów. Everspace 2 jak na razie wsparło 736 fanów, a do końca zbiórki pozostało 32 dni. Z tej okazji studio opublikowało także film promujący tą akcję, który możecie obejrzeć poniżej.
 
Pierwsza odsłona Everspace z 2017 roku była przede wszystkim produkcją nastawioną na kosmiczną strzelaninę z niezłą oprawą audiowizualną i elementami roguelika. Najnowsza odsłona ma posiadać jeszcze lepszą oprawę jednak twórcy mają zamiar skupić się na większym otwartym świecie, który przepełniony będzie dodatkową zawartością. Gra ma zaoferować znacznie więcej modeli statków, a każdy z nich będzie można rozbudowywać i modyfikować. Do tego wszystkiego dojdzie niesamowita fabuła stworzona przy udziale z Joshuą Rubinem, który swoje palce maczał w The Walking Dead: Michone, Assassin's Creed II czy Destiny.
 
Everspace okazał się sukcesem i choć studio posiada fundusze na druga odsłonę to jednak wyciągnęli ręce po pieniądze graczy. Dlaczego tak się stało ? Otóż jak zapewniają twórcy w planach jest wdrożenie mnóstwa pomysłów,które jednak wykroczyły by poza przewidziany budżet studia i tutaj główną rolę odegrają fundusze zebrane od fanów. I znowu sytuacja zaczyna przypominać akcję ze Star Citizen, którego autorzy także chcą stworzyć coś wspaniałego nie za swoja kasę. Mam jednak nadzieję, że w przypadku Everspace 2 tak nie będzie, a zebrane fundusze pozwolą na stworzenie wspaniałej gry. Złą informacją dla fanów jest to, że studio nie zamierza zawrzeć w grze rozgrywki dla wielu graczy. Warto wspomnieć, że pierwszą odsłonę Everspace można zakupić w ciekawym wydaniu pudełkowym Everspace Big Bang Edition za około 116,99 złotych. 
 
Everspace 2 ma trafić w 2020 roku do Wczesnego Dostępu Steam, a pełna wersja ma zadebiutować rok później na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners