Twórcy EVERSPACE 2 uciekali przed CD Projektem RED i Cyberpunk 2077, uciekali i... dalej uciekają na początek 2021 roku!

lubiegrac news Twórcy EVERSPACE 2 uciekali przed CD Projektem RED i Cyberpunk
Twórcy EVERSPACE 2 uciekali przed CD Projektem RED i Cyberpunk 2077, uciekali i... dalej uciekają na początek 2021 roku!Tamer Adas | 31 października 2020, 05:35

ROCKFISH Games ogłosiło, że po ich projekt EVERSPACE 2 doczeka się kolejnego przesunięcia daty wejścia do Wczesnego Dostępu na Steam. Co nas czeka?
 
Niemieckie studio już kilka miesięcy oficjalnie ogłosiło, że przesuwa datę wejścia projektu do Wczesnego Dostępu na Steam. Poprzednio mowa była o grudniu 2020 roku, jednakże po przesunięciu daty premiery Cyberpunk 2077. Tym razem się dowiedzieliśmy, że krok ten odbędzie się dopiero w styczniu 2021 roku.
 
Dodatkowy czas ma zagwarantować twórcom możliwość jeszcze mocniejszego dopracowania projektu, doszlifowania rozgrywki oraz detali, składających się na szykowaną, ograniczoną zawartość.
 
 
Osoby, które wsparły grę na Kickstarterze mogą liczyć na dostęp do zamkniętych beta testów, za sprawą których można się zapoznać z tytułem już teraz.
 
Dodatkowy czas będzie spożytkowany także na dodatkową zawartość, walkę z użyciem potężnych okrętów oraz z nowego systemu budowania przedmiotów.
 
 
EVERSPACE 2 ukaże się w 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2020-10-31 22:01:52

Nie wiem co myslec o tych przesunieciach premier ale co tam oby to cos dalo ;)

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners