Twórcy Hitmana zapowiedzieli prace nad nowym tytułem! Rozwijana gra ma być z gatunku RPG fantasy

lubiegrac news Twórcy Hitmana zapowiedzieli prace nad nowym tytułem! Rozwijana gra ma być z gatunku RPG fantasy
Twórcy Hitmana zapowiedzieli prace nad nowym tytułem! Rozwijana gra ma być z gatunku RPG fantasyMaciej Gaffke | 2 marca 2023, 20:05

IO Interactive ogłosiło niedawno, że rozpoczyna prace nad całkiem nową marką, która będzie osadzona w świecie fantasy. Według zapowiedzi będzie to RPG, rozgrywany online. Aktualnie studio szuka pracowników do rozwoju projektu.

IO Interactive jest znane przede wszystkim z serii Hitman. Jednak studio chce stworzyć całkiem nowy tytuł, który będzie osadzony w świecie fantasy. Na razie wiemy jedynie, że produkcja ma bazować na gatunku RPG z sieciową rozgrywką. 

Twórcy opublikowali wiadomość o rozpoczęciu nowego projektu na swojej stronie. Wspominali, że chcą stworzyć świat fantasy, który był im dobrze znany z dawniejszych lat. Chodzi tutaj o książki czy popularne gry planszowe. Gra zostanie stworzona całkowicie od zera i, według wstępnych słów twórców, będzie rozwijana jeszcze przez wiele lat po debiucie.

Zainteresowani projektem mogą starać się o pracę w IO Interactive. Studio wypuściło szereg ofert, które obejmują oddziały w Malmo, Kopenhadze i Barcelonie. To oznacza, że rozwój produkcji jest na samym początku, więc jej premiera może nastąpić dopiero za kilka lat.

Zapoznaj się także z:

 

Jak pisze IO Interactive - Dzielimy się z Wami ważną informacją - rozpoczynamy nową przygodę! Taką, która poszerza naszą kreatywność, nasze możliwości i w pewnym sensie naszą tożsamość. Budujemy nowy świat, nową markę – online fantasy RPG. Świat i gra będzie zbudowana od podstaw, aby bawić graczy i rozwijać się przez wiele lat. -

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/hitman-studio-io-interactive-has-announced-its-making-an-online-fantasy-rpg/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners