Twórcy Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning mają pracować nad kolejną produkcją. Podobno jest to całkiem nowy tytuł

lubiegrac news Twórcy Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning mają pracować
Twórcy Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning mają pracować nad kolejną produkcją. Podobno jest to całkiem nowy tytułMaciej Gaffke | 30 stycznia 2023, 20:05

Studio, które jest odpowiedzialne za Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, prawdopodobnie jest w trakcie opracowywania całkiem nowego tytułu dla THQ Nordic. W sieci pojawiły się ogłoszenia o pracę przy niezapowiedzianej produkcji.

KAIKO to studio, które opracowywało głównie odświeżone wersje gier należących do THQ Nordic. Jedną z nich jest remaster Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Wspomniany wydawca kupił prawo do tej marki w 2018 roku i dwa lata później wypuścił ją na rynek w nowej odsłonie.

Nie wiadomo, o czym konkretnie ma być aktualnie rozwijany projekt KAIKO. Oferty określają go jako akcja/przygoda oraz oryginalny tytuł. Prawdopodobnie oznacza to, że nie będzie on kolejnym remasterem, ale czymś całkiem świeżym. Warto zaznaczyć, że KAIKO i THQ Nordic nie ogłosiły jeszcze tej produkcji, zatem należy czekać na następne wiadomości.

Zapoznaj się także z:

 

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning trafiło do sprzedaży w 2020 roku i zostało różnie odebrane. Odświeżenie znanego RPG znalazło sporo krytyków, ale także fanów. Obecne opinie o tej grze na Steamie są w większości pozytywne. Przypomnijmy, że w przeszłości były plany kontynuacji tej produkcji, ale nie doszły one do etapu realizacji.

Kingdoms of Amalur Re-Reckoning zadebiutowało 8 września 2020 roku. Gra jest dostępna na Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/kingdoms-of-amalur-re-reckoning-studio-working-on-a-high-profile-thq-nordic-ip/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners