Od dziś gry Riot Games z bonusami trafiają do Xbox Game Passa!

lubiegrac e-sport Od dziś gry Riot Games z bonusami trafiają do Xbox Game Passa!
Od dziś gry Riot Games z bonusami trafiają do Xbox Game Passa!Tamer Adas | 12 grudnia 2022, 10:05

Dziś oficjalnie wszystkie gry Riot Games trafiły wraz z bonusami do abonamentu Xbox Game Pass, dzięki czemu gracze mogą w ramach usługi uzyskać dostęp do cenionych produkcji z odblokowanymi między innymi czempionami.

Od 12 grudnia delektować się możemy wprowadzeniem gier Valorant, League of Legends oraz Teamfight Tactics do biblioteki abonamentu Xbox Game Pass, gdzie liczyć możemy nie tylko na podstawowe tytuły, ale także i odpowiednie dodatki.

Za sprawą ogrywanie tych propozycji poprzez Game Passa, możemy liczyć nie tylko na dostęp do tytułów, ale także do szeregu za darmo odblokowanych postaci oraz pakiet dodatków związanych z dekoracjami oraz kosmetycznymi zmianami.

Zarówno gry na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne są wspierane i możemy je poprzez synchronizację kont pomiędzy tym Xboxowym oraz Riotowym, tylko tak możemy uzyskać dostęp do wszystkich bonusów.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners