Ubisoft chce stworzyć z Avatara znaną markę w branży gier. Dyrektor studia zdradził plany na ten tytuł

lubiegrac news Ubisoft chce stworzyć z Avatara znaną markę w branży
Ubisoft chce stworzyć z Avatara znaną markę w branży gier. Dyrektor studia zdradził plany na ten tytułMaciej Gaffke | 23 lipca 2022, 12:15

Ubisoft chce, aby nadciągająca produkcja Avatar: Frontiers of Pandora była idealna. Dzięki temu, francuskie studio pragnie zbudować solidną markę na rynku i dalej rozwijać ten świat. Jak na razie, to premiera wspomnianej gry została opóźniona.

Pierwotnie Avatar: Frontiers of Pandora miało ukazać się w tym roku. Jednak Ubisoft chce jeszcze bardziej dopracować tę produkcję, aby była jak najlepsza dla graczy. Nowy termin to kolejny rok podatkowy, czyli okres od początku kwietnia 2023 roku do końca marca 2024 roku.

Zapoznaj się także z:

 

Ambitne plany związane z Avatarem przedstawił sam dyrektor Ubisoftu, Yves Guillemot. Według niego, ten tytuł ma potencjał do ogromnego rozwoju i stania się popularną marką. Właśnie dlatego nadchodząca gra Avatar: Frontiers of Pandora musi być idealna. 

Dyrektor zdradził również, że mają powstać także kolejne produkcje osadzone w uniwersum Avatara, nie tylko w świecie gier. To oznacza, że współpraca z Disneyem oraz Jamesem Cameronem może być kontynuowana i to przez wiele lat.

Przypomnijmy, że pod koniec 2009 roku, już po premierze filmu Avatar, ukazała się gra inspirowana tą produkcją. Za nią także odpowiedzialny był Ubisoft. Jednak marka zniknęła na wiele lat, a całkiem możliwe, że po premierze drugiej części (zaplanowanej na grudzień) ponownie odżyje.

Avatar Frontiers of Pandora ma zadebiutować w okresie od 1 kwietnia 2023 roku do 31 marca 2024 roku. Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamesradar.com/ubisoft-wants-to-make-avatar-a-video-game-brand-so-frontiers-of-pandora-has-to-be-perfect/

Tagi: Avatar, ubisoft, Plany,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners