Ubisoft Massive oraz The Iniciative opuścili ich liderzy przed premierami kolejnych potencjalnych hitów

lubiegrac news Ubisoft Massive oraz The Iniciative opuścili ich liderzy
Ubisoft Massive oraz The Iniciative opuścili ich liderzy przed premierami kolejnych potencjalnych hitówTamer Adas | 13 marca 2022, 22:05

Studia Ubisoft Massive oraz The Iniciative w ostatnim czasie opuścili ich doświadczeni liderzy, którzy mieli wkład w kolejne nadchodzące tytuły.

W ciągu ostatnich dni doszło do sporych zmian w dwóch znanych studiach, które pracują obecnie nad swoimi kolejnymi potencjalnymi superhitami.

Przeczytaj również: TOP 10 filmów i seriali Netflix. Projekt Adam i inne nowości w najchętniej oglądanych produkcji

Zespół Ubisoft Massive Entertainment miał w ostatnim czasie naprawdę niezłe miesiące, ale jak wskazuje David Polfgeldt, związało się to ze sporymi zmianami wewnątrz struktury. Z tego też względu menadżer zdecydował się opuścić Massive na dobre.

To może być spore osłabienie zespołu, który przecież pracuje nad potencjalnie atrakcyjnym Avatar Frontiers of Pandora czy nad autorską grą w świecie Gwiezdnych Wojen.

Co ciekawe, identyczne zjawisko miało miejsce w przypadku flagowego dla Microsoftu studia The Initiative, które ma obecnie prowadzić prace nad kolejnym Perfect Dark. Niespodziewanie reżyser tego debiutanckiego tytułu zdecydował się zakończyć swoją pracę Dan Neuburger, który funkcjonował we strukturach od trzech lat, czyli niemalże od samego początku ekipy mającej pracować nad "grami AAAA".

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://hitpoints.substack.com/p/max-hp-david-polfeldt?r=8gal8&s=w&utm_campaign=post&utm_medium=email https://www.gry-online.pl/newsroom/perfect-dark-stracilo-kolejnego-kluczowego-dewelopera/z42174f

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners