Ubisoft Massive wciąż pracuje nad grą Avatar! Będzie multiplatformą?

lubiegrac news Ubisoft Massive wciąż pracuje nad grą Avatar! Będzie multiplatformą?
Ubisoft Massive wciąż pracuje nad grą Avatar! Będzie multiplatformą?Tamer Adas | 7 grudnia 2019, 06:05

Jeszcze w 2017 roku ogłoszono, że zespół Massive Games wraz z FOX-em zajmie się produkcją gry na bazie marki Avatar. Tytuł powstaje wciąż pomimo zmian.
 
Ubisoft Massive po wypuszczeniu znakomitego Tom Clancy's The Division 2 wciąż wspiera swój tytuł, którego recenzja dostępna jest na naszych łamach. Twórcy niedawno potwierdzili, że dalej pracują nad tym projektem. 
 
Czemu o tym wspominamy? Otóż sporo się zmieniło od tego czasu. Warto spojrzeć chociażby na to, że zespół na poziomie nawet własnej nazwy zbliżył się do francuskiego giganta branży. Ponadto sam FOX trafił w ręce Disneya, choć oryginalna firma pozostawiła parę umów oraz zasobów.
 
Gra najprawdopodobniej nie ukaże się do pierwszej połowy 2020 roku, choć bez wątpienia debiut w okolicach premiery filmu Avatar 2 byłby czymś sporym. Niestety nie wiemy na jakim etapie jest gra i czy zwyczajnie twórcy zdążyliby "dowieść" swoje dzieło.
 
Produkcja Massive bez wątpienia zagości także na konsolach nowej generacji - PlayStation 5 i Project Scarlett, przy czym w dalszym ciągu nie wiemy w jakiej formie to się zdarzy.
 
Avatar od Massive Games wciąż nie ma daty premiery ani platform docelowych.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/avatar-game-massive-update/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners