Ubisoft pojawi się na targach PGA 2023 z premierowym Assassin's Creed Mirage i The Crew Motorfest!

lubiegrac news Ubisoft pojawi się na targach PGA 2023 z premierowym Assassin's Creed Mirage i The Crew Motorfest!
Ubisoft pojawi się na targach PGA 2023 z premierowym Assassin's Creed Mirage i The Crew Motorfest!Tamer Adas | 21 września 2023, 10:10

Oficjalnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że Ubisoft pojawi się na PGA 2023, gdzie gracze będą mieli przyjemność premierowo zapoznać się z przygodami Basima, który rozpocznie swoją drogę w przepięknym i wyjątkowym starożytnym Bagdadzie.

Ubisoft po lat pojawia się na poznańskich targach, gdzie gracze będą mieli okazję między innymi do zapoznania się najnowszą odsłoną serii Assassin's Creed! Francuski wydawca nie tylko kontynuuje strategię, ale także udostępni cztery swoje propozycje.

Tradycyjnie fani będą mogli zapoznać się z podstawą zabawy mogąc pokierować Basimem podczas jego początków zmagań  jako Hidden Ones. Ubisoft nie potwierdził innych gier, ale śmiało możemy założyć, że nie zabraknie strefy także z Just Dance 2024.

Funkcjonująca od 1986 roku korporacja na przestrzeni lat po raz kolejny zagości w stolicy wielkopolski, prezentując najnowsze tytuły i dostarczając fanom szereg dodatkowych atrakcji oraz aktywności związanych ze swoimi markami.

Spoglądając na jej portfolio aż by się prosiło także o pokazanie The Crew Motorfest, która zadebiutowała miesiąc temu, zgarniając szereg pochwał oraz świetnych ocen na całym globie. Tak też się stanie, a fani będą mogli samodzielnie wybrać się na Hawaje!

Targi Poznań Game Arena 2023 PGA 23 odbędą się już niebawem, w dniach od 6 do 8 października 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

Oczekiwane Assassin's Creed Mirage ma zadebiutować 5 października 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners