Ubisoft nie obawia się GTA 6... Skąd bierze się taka pewność siebie?

lubiegrac news Ubisoft nie obawia się GTA 6... Skąd bierze się taka pewność siebie?
Ubisoft nie obawia się GTA 6... Skąd bierze się taka pewność siebie?Tamer Adas | 9 lutego 2024, 06:00

Ku zaskoczeniu wielu, CEO Ubisoftu zdecydował się zapowiedzieć, że jego korporacja w ogóle nie obawia się kolejnej odsłony potencjalnego super hitu od Rockstara i Take-Two Interactive. Co sprawiło, że francuska firma czuje się na tyle pewna siebie i swojej pozycji wobec przyszłorocznego debiutu?

Przeważnie pozytywnie nastawiony Yves Guillemot zdecydował się podzielić swoim zdaniem oraz wizją tego, jak Ubisoft postrzega swoją aktualną oraz przyszłą sytuację finansową oraz sprzedażową.

Zapoznaj się też z: Raper T-Pain wystąpi w Grand Theft Auto 6!

CEO zdecydował się zapowiedzieć, że nie obawia się o sprzedaż produkcji swojej spółki, gdyż... na przestrzeni lat pojawiały się tak bardzo duże premiery i mimo wszystko gracze ostatecznie powracali także do innych tytułów.

To stanowisko sprawia, że seria GTA ma sprzedać się i tak, ale nie zabraknie miejsca w branży przestrzeni także dla innych projektów. Stanowisko samo w sobie jest odważne, ale jak już pewnie wiecie, bliżej debiutu zapewne i tak wiele studiów będzie przesuwać debiuty swoich tytułów, z obawy właśnie o projekt Rockstar Games.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że... zgodnie z rzekomymi planami Ubisoftu, akurat w 2025 roku, francuska korporacja w przypadku AC Red ma zaoferować jedynie dodatki, w związku z czym ich flagowy projekt akurat nie będzie musiała rywalizować do swoją główną sprzedaż.

Wyczekiwane Grand Theft Auto 6 ma się ukazać w 2025 roku na PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/gta-6-does-not-scare-ubisoft-ceo-says/1100-6520931/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners