Ubisoft zdradzi więcej szczegółów o Skull and Bones? Przecieki sugerują, że nastąpi to w przyszłym miesiącu

lubiegrac news Ubisoft zdradzi więcej szczegółów o Skull and Bones
Ubisoft zdradzi więcej szczegółów o Skull and Bones? Przecieki sugerują, że nastąpi to w przyszłym miesiącuMaciej Gaffke | 25 czerwca 2022, 13:00

Pojawiły się informacje, że Ubisoft chce ponownie przedstawić swoją nadchodzącą grę ze świata piratów. Według przecieków, francuskie studio planuje prezentację Skull and Bones w lipcu. Podobno pojawi się nowy zwiastun i konkretna data premiery.

Skull and Bones jest rozwijane przez Ubisoft już od kilku dobrych lat, więc nic dziwnego, że gracze chcą wreszcie usłyszeć więcej konkretów o tej produkcji. Jeśli plotki się potwierdzą, to francuskie studio przybliży swoją grę już 4 lipca. 

Zapoznaj się także z:

 

Nie wiadomo, co dokładnie zdradzi Ubisoft podczas tej prezentacji, ale możemy się domyślać, że zostanie ujawniony nowy zwiastun, przykładowa rozgrywka, data premiery oraz kilka świeżych szczegółów o Skull and Bones. Przypomnijmy, że całkiem niedawno wyciekł krótki materiał z tej gry, jednak został szybko usunięty.

Podobno w Brazylii ten tytuł otrzymał już kategorię wiekową na różnych platformach. To może sugerować, że gra naprawdę jest już ukończona albo bardzo blisko ukończenia. Mimo wszystko musimy poczekać na oficjalne informacje od Ubisoftu, aby przekonać się, czy te przecieki są prawdziwe.

Skull and Bones po raz pierwszy zaprezentowano na E3 w 2017 roku. Od tego czasu produkcja zaliczyła kilka opóźnień, ale wiele wskazuje na to, że już niedługo trafi do graczy.

Skull and Bones powinno zadebiutować w przyszłym roku. Gra zmierza na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://tryhardguides.com/ubisoft-is-set-to-re-reveal-skull-and-bones-at-the-beginning-of-july/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners