Polska gra UBOAT The Silent Wolf otrzymała datę premiery w wersji na gogle Meta Quest Store

lubiegrac news Polska gra UBOAT The Silent Wolf otrzymała datę premiery w wersji na gogle Meta Quest Store
Polska gra UBOAT The Silent Wolf otrzymała datę premiery w wersji na gogle Meta Quest StoreTamer Adas | 28 listopada 2023, 11:30

Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się, że polska gra UBOAT The Silent Wolf doczekała się ogłoszenia daty premiery w wersji na gogle wirtualnej rzeczywistości Meta Quest. Kiedy propozycja będzie dostępna w sklepie Meta Quest Store?

Fani gier na gogle wirtualnej rzeczywistości mogą już za dwa dni zapoznać się z kolejną polską propozycją. 30 listopada dojdzie do premiery UBOAT The Silent Wolf, propozycji zabierającej graczy na pokład okrętu podwodnego, gdzie czeka wiele niespodzianek oraz aktywności.

Przeczytaj też:

 

Fani za sprawą Titan Gamez będą mieli okazję do zapoznania się z projektem poprzez Meta Quest Store, gdzie za 17,99 dolarów udostępniona zostanie pełna wersja tytułu o licznych sekretnych misjach, zaciętych bitwach oraz wyzwaniach czekających na podwodnych śmiałków.

Autorzy przygotowali nie tylko kampanię fabularną, ale zdecydowali się udostępnić także tryb Free Roam czy też model zabawy w ramach współpracy w trybie wieloosobowym.

To realistycznej oprawie wizualnej z lekkim stylistycznym wykończeniem, fani mogą liczyć na niezwykłe doznania w okręcie, gdzie każde zagrożenie może okazać się dla prowadzonej postaci ostatecznym....

UBOAT The Silent Wolf ukaże się 30 listopada 2023 roku w sklepie Meta Quest Store.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners