A oto i Kingdom Come Deliverance 2? Warhorse Studios prezentuje swój nowy tytuł!

lubiegrac news A oto i Kingdom Come Deliverance 2? Warhorse Studios prezentuje swój nowy tytuł!
A oto i Kingdom Come Deliverance 2? Warhorse Studios prezentuje swój nowy tytuł!Tamer Adas | 18 kwietnia 2024, 19:50

Za kilka chwil doczekamy się oficjalnego ujawnienia Kingdom Come Deliverance 2, kontynuacji czeskiego growego super hitu od Warhorse Studios. Autorzy dziś zaprezentują materiał wideo, prezentujący klimat, pomysł oraz pierwsze konkretne informacje.

Po kilku dniach od zapowiedzi, dziś mamy mieć okazję do zapoznać się z ujawnieniem nowej gry czeskiego studia Warhorse Studios. Zgodnie z wyciekłymi doniesieniami faktyczna ma to być Kingdom Come Deliverance 2, które ponoć ma ukazać się w obecnym roku! To by było spore zaskoczenie, z uwagi na panującą wokół projektu ciszę.

Nasi sąsiedzi po raz kolejny mają zaoferować graczom wyprawę do średniowiecznej Europy Wschodniej, rozwijając aspekty realistyczne dotykające oprawy graficznej oraz systemu walki i okoliczności, w jakich znajdują się gracze.

Zapoznaj się również z: Top 10 gier jRPG, które zdecydowanie warto sprawdzić nie tylko tego gorącego lata!

Tradycyjnie fani RPG-ów mogą liczyć na rozbudowane doświadczenie, które skoncentruje się na niezłym podejściu do zaoferowania realistycznej rozgrywki, zachowujące przy tym sporą przyjemność. Deweloperzy zapewnili, że przygotowali dwa razy większy świat oraz dawkę fabularnych scenek.

Od pierwotnej premiery w 2018 roku minęło sześć lat, ale pomimo tego okresu oczekiwania nie spadły, a wśród wybranych graczy z pewnością urosły. Z tego też względu fani będą przypatrywać się poszczególnym detalom z nadzieją, że druga odsłona okaże się jeszcze bardziej jakościowa.

Kingdom Come Deliverance 2 ma zadebiutować w 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xboxach Series S i X. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners