UFC 5 oficjalnie powstaje! EA Sports przygotowuje fanów do zapowiedzi, która odbędzie się...

lubiegrac e-sport UFC 5 oficjalnie powstaje! EA Sports przygotowuje fanów do zapowiedzi, która odbędzie się...
UFC 5 oficjalnie powstaje! EA Sports przygotowuje fanów do zapowiedzi, która odbędzie się...Tamer Adas | 9 lipca 2023, 23:50

Wyczekiwane UFC 5 oficjalnie powstaje, a EA Sports od razu oficjalnie przygotowuje fanów do zapowiedzi, która ma odbyć się za kilka tygodni. Kiedy fani mieszanych sztuk walki mogą się spodziewać nowych doniesień odnośnie nowej części?

EA Sports i Electronic Arts oficjalnie zdecydowały się zdradzić, że faktycznie UFC 5 powstaje, a tytuł zostanie zaprezentowany we wrześniu tego roku, gdy nastąpi prezentacja nowej odsłony. To także oznacza, że dziewiąty miesiąc tego roku będzie niezwykle ważny oraz intensywny dla całej amerykańskiej korporacji.

Fani mieszanych sztuk walki doczekają się kolejnej odsłony cyklu, mającej wprowadzić markę na wyższy poziom, gdyż w zasadzie każda kolejna gra doczekała się dobrego, ale nierewelacyjnego przyjęcia, a i sama sprzedaż także nie należała do najbardziej porywających.

Zapoznaj się także z Seria Silent Hill, kawałek znakomitej horrorowej historii, mogącej powrócić za sprawą zmian w Konami?

Mając jednak markę oraz spory zespół, przygotowywana jest kolejna bijatyka, która ma szansę spróbować podbić serca fanów MMA, dostarczając naprawdę niezłą rozgrywkę, satysfakcjonujące mechaniki oraz odwzorowanie najbardziej spektakularnych osiągnięć w oktagonie.

Zapomnieć nie sposób także o tym, że to właśnie we wrześniu odbędzie się (najpewniej) premiera EA Sports FC 24, a zatem spodziewać się możemy naprawdę ważnych chwil dla całej sportowej sekcji Electronic Arts. Po mocnych premiera ewidentnie wydawca będzie pragnął wykorzystać chwilę przed nadejściem październikowych hitów.

UFC 5 nie otrzymała daty premiery, ani platform docelowych.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: UFC 5
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners