TFoG - Ujrzeliśmy PlayStation 5! Tak wygląda najnowsza konsola Sony. Design obudowy okazał się sporym zaskoczeniem?

lubiegrac news TFoG - Ujrzeliśmy PlayStation 5! Tak wygląda najnowsza
TFoG - Ujrzeliśmy PlayStation 5! Tak wygląda najnowsza konsola Sony. Design obudowy okazał się sporym zaskoczeniem?Tamer Adas | 11 czerwca 2020, 23:15

Podczas PS5 - The Future of Gaming po raz pierwszy ujrzeliśmy konsolę PlayStation 5. Jak prezentuje się jej wygląd? Co stanowi podstawę i klucz designu?
 
Sony zdecydowało się zaprezentować swoją konsolę, która stawia na zwykle ciekawy wygląd! Efektowne scenki podkreślają maksymalnie odważny wygląd... dwóch wersji najnowej konsoli!
 
PlayStation podstawiło na odważny projekt, połączenie białego, czarnego i niebieskiego w efektownych propozycjach. Pojawił się także wariant bez napędu płytowego!
 
Japońska korporacja postawiła na odwagę, zestaw gadżetów, kamerkę, pilot i wiele zaskoczeń! Ponadto firma zaprezentowała zestaw atrakcji i dodatków.
 
Zestaw akcesoriów doskonale się prezentuje pod względem wizualnym, a twórcy przypominają o tym, że przed nami jest także jeszcze zapowiedź PlayStation VR 2!
 
2020-06-11_23h12_10
 
2020-06-11_23h30_57
 
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2020-06-11 23:59:59

kupuje!

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners