Symulatory Ultimate Fishing Simulator i Fishing Adventure z nowymi DLC-kami!

lubiegrac giełda Symulatory Ultimate Fishing Simulator i Fishing Adventure z nowymi DLC-kami!
Symulatory Ultimate Fishing Simulator i Fishing Adventure z nowymi DLC-kami!Tamer Adas | 18 sierpnia 2023, 10:20

Oficjalnie znane i cenione symulatory łowienia ryb Ultimate Fishing Simulator i Fishing Adventure doczekał się zupełnie nowych DLC! Czego się gracze mogą spodziewać w ramach nowych rozszerzeń?

Ultimate Games dalej wspiera swoje starsze propozycje!

Pomimo wprowadzenia Ultimate Fishing Simulator 2 do Wczesnego Dostępu, studio oraz wydawca Ultimate Games S.A. nie zapomina o poprzednich tytułach, wciąż oferując w ramach Ultimate Fishing Simulator i Fishing Adventure zupełnie nowe dodatki do sprawdzenia. Nowe, płatne rozwinięcia można już od kilku dni pozyskać.

Przeczytaj też: (Okluzja otoczenia) Ambient occlusion - Czym jest ta zaawansowana funkcja graficzna? Co nam oferuje? Co ulepsza?

Ultimate Fishing Simulator - Aquariums DLC

W ramach pierwszego Ultimate Fishing Simulatora, gracze będą mieli okazję do zapoznania się z jedenastym dodatkiem, wprowadzającym sekcję z akwariami, gdzie można kolekcjonować najlepsze złowione okazy. Aż 7 dużych propozycji możemy modyfikować, dostosowywać oraz rozwijać w różne strony.

To jednak nie koniec wsparcia, ponieważ już teraz toczone są prace nad kolejnymi pięcioma dodatkami: Florida, Bow & Trident, Australia, Italy oraz Alaska.

Fishing Adventure Finland Reserve

Oficjalnie również Fishing Adventure doczekało się DLC-ka Finland Reserve, zapewniającego graczom możliwość cyfrowego wybrania się do Finlandii, gdzie spodziewać się można wyjątkowych okoliczności przyrody, pięknie prezentującej się wody oraz szeregu intrygujących gatunków ryb do złowienia.

Spółka Ultimate Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners