Ultimate Games wydało na Nintendo Switch dwie gry dla młodszych

lubiegrac news Ultimate Games wydało na Nintendo Switch dwie gry dla młodszych
Ultimate Games wydało na Nintendo Switch dwie gry dla młodszychTamer Adas | 16 lutego 2019, 14:00

Ultimate Games wypuściło 14 lutego 2019 roku dwie ciekawe produkcje dla najmłodszych graczy (+4). Czym są Pet Care i Guess The Word oraz co oferują?
 
Pet Care oraz Guess The Word to dwie polskie gry studia Baked Games, które zostały wydane przez firmę Ultimate Games. Obie produkcje zostały stworzone dla najmłodszych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoje kroki z cyfrową rozgrywką. Pierwszy z tytułów pozwoli graczom zapoznać się z miłymi zwierzątkami oraz zasadami opieki nad nimi. Drugi projekt to dobra propozycja, aby móc rozpocząć naukę słówek angielskich.
  
Dzięki Pet Care młodzi gracze mogą bliżej poznać 10 uroczych stworzeń, zarówno domowych jak i większych pokroju konia czy łosia. Rozgrywka umożliwia nam sprawdzenie się w roli opiekuna, który np. karmi podopiecznych oraz zbiera odznaki za takie działania. Co ważne, każdy zwierzak charakteryzuje się unikalnymi reakcjami na poczynani, dzięki czemu atrakcji nie zabraknie.
 
Zabawa pod względem mechanicznym bazuje na dotykowym sterowaniu, które wzbogacone zostało o sporą interaktywność oraz urocze animacje i przyjemną muzykę reagującą na nasze działania.

Gry - zobacz ceny 

Guess The Word to produkcja może pozwolić młodemu graczowi zapoznać się z prostymi sformułowaniami i słowami w języku angielskim. Zadaniem jest ułożenie literek w określonego słowo, czemu towarzyszy atrakcyjna muzyka oraz ładnie się prezentujące animacje i efekty. Z każdym udanym wyborem odsłaniać się będzie rysunek, który podpowie nam z czym mamy mieć do czynienia. 
 
Także i w tym wypadku mamy do czynienia z prostym i inwestycyjnym sterowaniem, które polega na dotknięcie oraz przeciągnięcie liter we właściwe miejsce.
 
Pet Care oraz Guess The Word ukazały się 14 lutego 2019 roku na Nintendo Switch (przez Nintendo eShop).

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

123456
Komentarze [1]:
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-18 12:35:35

Smieszny motyw ale nie wroze wiekszej przyszlosci jakos nie czuje klimatu.

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners