Bokserskie Undisputed doczekało się wprowadzenia trybu kariery!

lubiegrac news Bokserskie Undisputed doczekało się wprowadzenia trybu kariery!
Bokserskie Undisputed doczekało się wprowadzenia trybu kariery!Tamer Adas | 20 września 2023, 10:05

Rozwijana gra bokserska Undisputed otrzymała tryb kariery, umożliwiający graczom wykreować swojego wojownika w tytule Steel City Interactive oraz posłać go do walki o miano pretendenta, a potem nawet i obrońcy tytułu Mistrza Świata.

Niezależne studio Steel City Interactive wraz z PLAION zdecydowały się zapowiedzieć ważną aktualizację do rozwijanej przez siebie gry Undisputed, która w ten sposób doczekała się wprowadzenia trybu kariery.

W ten sposób fani mogą teraz wykreować swoje wojownika, który stanie do walki i będzie miał okazję rzucić rękawice takim wojownikom jak Canelo Alvarez, Tyson Fury, Oleksandr Usyk, Katie Taylor czy Sugar Ray Robinson!

Przeczytaj też:

 

Nowość już teraz oferuje nam rozbudowany kreator boksera czy bokserki, możliwość wykreowania swojego zespołu wspierającego, dokonywanie negocjacji, przygotowań do wielkiej walki oraz próby zbudowania swojej chwały.

Już teraz autorzy zapewniają, że nowość będzie stale do pełnego wydania rozwijana, w związku z czym warto mieć to na uwadze, ponieważ pewne braki czy niedoskonałości będą na bieżąco poprawiane.

Undisputed trafiło do Wczesnego Dostępu 31 stycznia 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners