United Sects of America, czyli jak strategicznie i sekciarsko można podbić całe Stany Zjednoczone

lubiegrac news United Sects of America, czyli jak strategicznie i sekciarsko można podbić całe Stany Zjednoczone
United Sects of America, czyli jak strategicznie i sekciarsko można podbić całe Stany ZjednoczoneTamer Adas | 5 listopada 2023, 10:15

W ostatnich dniach oficjalnie zapowiedziano United Sects of America, zupełnie nową grę studia FoxSox Games oraz Madnetic Games, które wspólnie przygotowując strategię w alternatywnej rzeczywistości, gdzie polityczne sekty starają się przejąć kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi. Czego się fani politycznych symulacji mogą spodziewać?

Fani nietypowych, alternatywnych wizji świata będą mogli poprzez zapowiedzianą kilka dni temu grę United Sects of America stanąć na czele sekty, której głównym celem będzie zdominowanie Stanów Zjednoczonych, wykorzystując do tego wszelkie polityczne i nie tylko zasoby. 
Rywalizacja o władzę, jest tutaj znacznie rozleglejsza i bardziej niepokojąca.

Przeczytaj też:

 

Strategia stymulacyjna nietypową rzeczywistość umożliwi nam zmierzenie się z próbą pozyskania już nie tylko wyborców, ale absolutnie oddanych fanatyków, którzy poświęcą wiele, aby podążać za naszym wskazaniem.

W trakcie procesu budowania zaufania oraz wierności, pojawi się wiele okazji do podjęcia określonych decyzji, które będą miały określone konsekwencje. W zależności od tego co wybierzemy, inne będą efekty, mogące się dalej przełożyć na uzyskanie jednego z wielu zakończeń.

Nietypowa, lekko komiksowa oprawa graficzna oferuje nie tylko intrygujący klimat, ale także wpada w oko i być może stanie się sporą zaletą, nadchodzącej na przyszły rok produkcji.

United Sects of America ma trafić na komputery osobiste w 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners