Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - Co będzie różnić grę od RPG?

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - Co będzie różnić grę od RPG?
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - Co będzie różnić grę od RPG?Tamer Adas | 16 sierpnia 2019, 06:00

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 bazuje na podstawie papierowego RPG-a, a twórcy tym razem zdradzili, gdzie pojawią się różnice i podobieństwa.
 
Wielki powrót Bloodlines wydaje się zbliżać do graczy, tymczasem kolejne informacje potrafią podbić zainteresowanie graczy, w tym także największych fanów całego uniwersum.
 
Tym razem poczytać trochę mogliśmy o kwestii najnowszej odsłony i jej przywiązaniu do oryginalnego, papierowego systemu RPG. Rozgrywka w przypadku Bloodlines 2 bazować będzie, tak samo jak Vampire: The Masquerade - Coteries of New York od Draw Distance, na 5. edycji Vampire: The Masquarade z 2018 roku.
 
Jednym z przykładów zmian jest kwestia czterech emocjonalnych rezonansów krwi, które w tym wypadku będą miały wpływ w pewnych sytuacjach. W cyfrowej grze znajdziemy pięć tego typu wariantów z bonusowymi dodatkami również.
 
 
Wartości oraz wspomniane Rezonansy mają mieć realny i ścisły wpływ na nasze możliwości, z których będziemy mogli lub nie skorzystać w danej sytuacji. Nawet podstawowa i najbardziej niska frakcja znana jako Thinblood będzie posiadać kilka ciekawych narzędzi podobnego typu.
  
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ukaże się w pierwszym kwartale 2019 roku.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: pcgamer.com

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners