Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 dalej jest rozwijane. Dyrektor Paradox Interactive zapewnia, że gra jest w dobrych rękach

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 dalej jest rozwijane
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 dalej jest rozwijane. Dyrektor Paradox Interactive zapewnia, że gra jest w dobrych rękachMaciej Gaffke | 21 lipca 2022, 12:55

Niedawno w sieci pojawiła się informacja, że prace nad Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 są kontynuowane. Potwierdził to sam dyrektor Paradox Interactive, które jest odpowiedzialne za wydanie tej produkcji. 

Fredrick Wester, dyrektor Paradox Interactive, zdradził tę wiadomość na swoim profilu na Twitterze. Jednocześnie zapewnił, że gra jest rozwijana przez rzetelne studio i znajduje się w bardzo dobrych rękach. Jak na razie nie wiadomo, kiedy ukaże się 2. odsłona tego tytułu.

Zapoznaj się także z: Poznaliśmy szczegóły Marvel's Spider-Man na PC! Ujawniono również minimalne wymagania sprzętowe

Przypomnijmy, że w zeszłym roku z opracowywania gry wycofał się pierwotny producent, czyli Hardsuit Labs. Wówczas Paradox Interactive było bardzo blisko anulowania tej produkcji, ale z tego zrezygnowało i powierzyło to zadanie innemu wykonawcy. Nie poznaliśmy jednak jego nazwy.

Wester zapewnił również, że więcej informacji o Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zostanie przekazanych, kiedy gra zostanie odpowiednio dopracowana. Nie wiemy, kiedy dokładnie to nastąpi, więc pozostaje tylko czekać na kolejne szczegóły.

Pierwsza część tej produkcji ukazała się w 2004 roku na komputerach osobistych. Sądząc po opóźnieniach w pracach nad 2. odsłoną, to całkiem możliwe, że jej premiera nastąpi w 20. rocznicę wydania oryginału. 

 

 

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 oficjalnie nie ma daty premiery na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners