Nowy zwiastun Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 skupił się na wampirzych skrytobójcach podczas PC Gaming Show Most Wanted 2023

lubiegrac news Nowy zwiastun Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 skupił
Nowy zwiastun Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 skupił się na wampirzych skrytobójcach podczas PC Gaming Show Most Wanted 2023Tamer Adas | 1 grudnia 2023, 10:45

Jedną z gwiazd wydarzenia PC Gaming Show Most Wanted 2023 okazało się Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2! Tym razemThe Chinese Room i Paradox Interactive zdecydowały się pokazać kolejną grupę ze Świata Mroku...

The Chinese Room oraz  Paradox Interactive pojawiły się na wydarzeniu  PC Gaming Show Most Wanted 2023, gdzie gracze mogli ujrzeć kolejny materiał wprost z rozgrywki, skupiający się tym razem na jednej z frakcji, która może się spodobać fanom preferującym ciche, ale i brutalne starcia.

W ramach rozmowy Phyre z Willemem dowiedzieliśmy się, że pokierować będziemy mogli kolejnym stronnictwem w postaci Banu Haqim. Ta grupa wampirów specjalizuje się w operowaniu na dystans, trzymaniu się w cieniu oraz w iście tanecznym stylu przemykaniu z miejsca na miejsce, aby dopaść swoją ofiarę.

Co ważne, są to stworzenia naznaczone gigantycznym głodem na krew innych krwiopijców. Z tego też względu, o ile normalnie są najlepszymi strażnikami sprawiedliwości w nocy, to po dłuższym czasie coraz mocniej pogłębiają się szaleństwu oraz pragnieniu nasycenia się.

Przeczytaj również: Growy World of Darkness powrócił na dobre i otwiera się na wszystkich! Czym jest ten świat i system?

Fani skrytobójczych, efektownych akcji bez dwóch zdań będą zadowoleni, gdyż autorzy już teraz przygotowują fanów do możliwości skorzystania z szeregu niezwykłych umiejętności, w tym i znaczącego spowolnienia czasu. W ten sposób ze sporą finezją będziemy mogli tańczyć pomiędzy rywalami, bawiąc się ich nieświadomością.

Nie jest to gwarancja nieśmiertelności, zatem tym bardziej warto będzie przemyśleć swoje działania oraz ostrożnie reagować na umiejętności przeciwników...

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ma ukazać się jesienią 2024 roku na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners