Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą premiery na PC!

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą premiery na PC!
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z datą premiery na PC!Tamer Adas | 21 października 2019, 13:00

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, czyli najnowsza propozycja polskiego studia Draw Distance doczekała się ogłoszenia daty premiery na PC.
 
Najnowsza produkcja krakowskiego studia doczekała się na PDXCON-ie 2019 ogłoszenia daty premiery, która na komputerach osobistych osadzona została na 4 grudnia 2019 roku. Ponadto otrzymaliśmy potwierdzenie, że wraz z Paradox Interactive oraz White Wolf Publishing jeszcze w pierwszym kwartale 2020 roku będziemy mogli sprawdzić wersję na Switch-a.
 
 
Draw Distance prowadzi obecnie rozmowy, które umożliwiłyby zagwarantowanie premiery gry także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, przy okazji dążąc w najlepszym obrocie spraw z jednoczesnym debiutem z Nintendo Switch!
 
Twórcy potwierdzili także, że jeszcze w tym tygodniu będziemy mieli okazję ujrzeć materiał z rozgrywki, o czym zapewne najszybciej dowiemy się śledząc kanał Discord Draw Distance.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ma się ukazać 4 grudnia 2019 roku na komputerach osobistych, wersja na Nintendo Switch pojawi się w pierwszym kwartale 2020 roku.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners