Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z premierą na PC!

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z premierą na PC!
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z premierą na PC!Tamer Adas | 11 grudnia 2019, 23:05

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York to najnowsza gra Draw Distance debiutująca dzisiaj na komputerach osobistych. Czas na zabawy wampirów!
 
W dniu dzisiejszym od godziny 18:00 naszego czasu można się na komputerach osobistych zapoznać z nową grą osadzoną w ramach świata Vampire: The Masquerade. Posiadacze konsol będą musieli zaczekać do pierwszego kwartału 2020 roku, aby samodzielnie przekonać się o tym co się dzieje w Nowym Jorku.
 
 
Gracz jako jeden z przedstawicieli wampirzych Klanów staniemy do walki z innymi frakcjami, starając się uzyskać określone cele w nietypowym, rozbudowanym świecie Maskarady.
 
Fabularne doświadczenie dostarczy nam fascynującą rywalizację rozgrywającą się w Nowym Yorku, gdzie czekają nas liczne niespodzianki oraz wyzwania, powiązane często z szeregiem konsekwencji.
 
Świat Mroku otwiera się przed nami po raz kolejny, chociaż tym razem mówimy mimo wszystko o powrocie do uniwersum, które w ostatnich latach nie mogło się pochwalić odpowiednim wsparciem.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ma dziś premierę (tj. 11 grudnia 2019 roku) na komputerach osobistych, wersje na Nintendo Switch, Xbox One i Playstation 4 pojawią się w pierwszym kwartale 2020 roku. Gra może trafić również na Project Scarlett oraz PlayStation 5.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners