Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z nowymi materiałami!

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z nowymi materiałami!
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z nowymi materiałami!Tamer Adas | 19 lipca 2019, 20:05

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York polskiego studia Draw Distance, pojawia się z kolejnymi grafikami oraz informacjami dotyczącymi gry.
 
Krakowska ekipa cały czas pracuje nad swoim projektem związanymi z wampirami, tymczasem studio postanowiło opublikować i zaprezentować nowe materiały związane z grą. Na początku lekkiemu odświeżeniu poddana została strona gry, która jeszcze lepiej informacje o produkcji.
 
Ponadto opublikowano wizerunki i biogramy czterech postaci, które możecie zobaczyć poniżej i o której możecie przeczytać na Facebooku studia. Carmillaoraz Anarcha stają do wielkiej walki o władzę, która może zagrozić światu Maskarady. 
 
Pozwolę sobie przypomnieć także o tym, że formuła będzie bazować na 5. edycji kanonu Vampire: The Masquerade, mogąc przy okazji wprowadzić nowe, oficjalne wątki!
 
Piękny i tajemniczy Nowy Jork, wampiry, gęsta atmosfera oraz wiele ciekawych pomysłów, to wszystko razem powoli składa się w efektowną i przyjemną formułę. Póki co jej nie wiedzieliśmy, ale w międzyczasie możecie zapoznać się z naszymi wrażeniami z innej nowej gry Draw Distance - Ritual: Crown of Horns.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ma mieć premierę w czwartym kwartale 2019 roku na komputerach osobistych i Nintendo Switch.
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

1234
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners