Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z nowymi grafikami i...

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z nowymi grafikami i...
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York z nowymi grafikami i...Tamer Adas | 25 września 2019, 22:15

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ponownie nam się objawiło za sprawą nowych grafik, informacji i zapowiedzi grywalnej wersji demo na PDXCON 2019.
 
Polskie studio Draw Distance powoli zbliża się ku końcowi prac nad swoją najnowszą grą - Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, która już w tej chwili została nominowana do Game Connection Indie Development Awards! Wyniki poznać będzie można podczas gali Game Connection 2019 w Paryżu.
 
 
Jakby tego było mało rodzima ekipa potwierdziła, że w terminie 18-20 października 2019 roku produkcję będzie można samodzielnie sprawdzić podczas targów PDXCON 2019 w Berlinie.
 
Ponadto twórcy podzielili się nowymi grafikami, które ukazują jedną z postaci oraz trzy wnętrza, które klimatycznie ukazują gęstą atmosferę towarzyszącą tytułowi i jego fabule. Kolejne materiały będą publikowane w najbliższym czasie.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York ma mieć premierę w czwartym kwartale 2019 roku na komputerach osobistych i Nintendo Switch.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners