Vampire: The Masquerade - Coteries of New York zalicza małą obsuwę

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Coteries of New York zalicza małą obsuwę
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York zalicza małą obsuwęTamer Adas | 30 listopada 2019, 12:05

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York zaliczyło niestety małą obsuwę, przez co będziemy musieli zaczekać odrobinę dłużej na premierę.
 
Draw Distance niestety zaliczy małą obsuwę przez co zagramy na komputerach dopiero 11 grudnia, w związku z czym konieczne będzie doczekanie jeszcze tygodnia. Ten czas możemy sobie nieco umilić poprzez zapoznanie się z nowym zwiastunem skupiającym się na towarzyszach z poszczególnych frakcji.
 
Premiera została zaplanowana na godzinę 18:00 i to właśnie wtedy spora grupa graczy przekona się o tym jak poradziło sobie polskie studio, przy czym premiera na konsolach odbędzie się dopiero w 2020 roku.
 
Niedawno studio wypuściło swój wcześniejszy projekt Ritual: Crown of Horns stawiający na klimaty Dziwnego Zachodu pełnego magii, demonów oraz nadnaturalnych mocy.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York zaliczy premierę 11 grudnia 2019 roku na komputerach osobistych, wersje na Nintendo Switch, Xbox One i Playstation 4 pojawią się w pierwszym kwartale 2020 roku. Gra może trafić również na Project Scarlett oraz PlayStation 5. Cena produkcji wciąż nie jest znana.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners