Vaporum: Lockdown z datą wersji konsolowej, Farming Simulator 22 z DLAA, a Herbert w Stellaris... - Krótkie Info

lubiegrac news Vaporum: Lockdown z datą wersji konsolowej, Farming Simulator
Vaporum: Lockdown z datą wersji konsolowej, Farming Simulator 22 z DLAA, a Herbert w Stellaris... - Krótkie InfoTamer Adas | 18 listopada 2021, 14:05

Vaporum: Lockdown z datą wersji konsolowej, Farming Simulator 22 z DLAA, a Herbert w Stellaris.... Więcej w Krótkie Info!

Studio Fatbot Games poinformowało, że Vaporum Lockdown zagości na konsolach już 10 grudnia 2021 roku, stanowią prequel gry Vaporum.

 

Aktualizacja 3.2 znana jako... Herbert oficjalnie zagości w Stellaris w przyszłym tygodniu, oferując jeszcze większą i ciekawą dawkę zawartości skupioną wokół... smoków i motywów wykreowanych przez Franka Herberta.

 

Maneater w ostatnich dniach przekroczył liczbę 5 milionów sprzedanych kopii, w międzyczasie rozszerzając się także o duży dodatek i ulepszenia na nową generację konsol, w tym i śledzenie promieni.

 

Zapoznaj się także z: Konkurs: Made in Poland 2021 - 11 kluczy do wyjątkowych gier do wygrania!

 

Atelier Sophie 2: The Alchemist of the Mysterious Dream doczekało się wprowadzenia nowego zwiastuna, poświęconego w sporej części postaci Erde Wiege.

 

W Pokemon GO oficjalnie pojawia się Ed Sheeran, który 22 listopada przeprowadzi swój własne koncert! Materiał będzie można oglądać do 30 listopada do 22:00.

 

Farming Simulator 22 doczekał się wydania nowego zwiastuna, prezentującego jak zastosowano technologie NVIDIA DLSS i NVIDIA DLAA w grze.

 

Przeczytaj też: Inno3D GeForce RTX 3090 iChill X3 - Najpotężniejsza karta graficzna na napłynęła na rynek

 

Studio Vixa Games podpisało umowę z Intragames Co. Ltd, dzięki czemu agencja zajmie się grami polskiej spółki. Współpraca będzie obopólna i obejmie rynki azjatyckie.

Z satysfakcją ogłaszamy nawiązanie współpracy z Intragames, jednym z najbardziej znanych wydawców gier na rynku azjatyckim. W portfolio naszego biznesowego partnera znajdują się tytuły produkowane m.in. przez Ubisoft, Bandai Namco, Bethesda czy Codemasters. Dzięki podpisanej umowie staliśmy się niejako przedstawicielem tej firmy na Europę, co na pewno wzmocni naszą pozycję, wyróżni nas na tle konkurencji oraz pomoże nam zdywersyfikować źródła przychodów – mówi Juliusz Mićko, prezes zarządu Vixa Games. - W ramach umowy agencyjnej z koreańskim wydawcą, będziemy mogli bezpośrednio współpracować z developerami, a także promować, koordynować i wspierać proces negocjacji umów pomiędzy Intragames a developerami. Vixa Games otrzyma procent ze sprzedaży, przez pierwszy rok od wydania każdego tytułu, a także premie za podpisanie umów z developerami - dodaje.

 

Trove doczekało się wprowadzenia na komputerach osobistych nowej aktualizacji z nowymi poziomami oraz wyzwaniami do pokonania.

 

Pro Basketball Manager 2022 oficjalnie zagości na rynku, dzięki czemu gracze mogą się zająć zarządzaniem zespołem koszykarskim.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners