Magiczna, wieloosobowa gra Vellum otrzymała datę Wczesnego Dostępu

lubiegrac news Magiczna, wieloosobowa gra Vellum otrzymała datę Wczesnego Dostępu
Magiczna, wieloosobowa gra Vellum otrzymała datę Wczesnego Dostępuredakcja | 29 stycznia 2024, 15:35

Autorzy gry Vellum zapowiedzi nie tylko datę Wczesnego Dostępu swojej wieloosobowej gry akcji w świecie magii, ale także zdradzili, że tytuł będzie można już niebawem sprawdzić podczas najbliższego Festiwalu Steamowego.

Stań się autorem własnej przygody w towarzystwie innych skrybów w kooperacyjnej grze akcji w formule roguelike, osadzonej w barwnym świecie magii. Start Wczesnego Dostępu zaplanowany został na Steamie 28 marca, z wersją demonstracyjną będzie można zapoznać się podczas Steam Next Fest. Vellum przenosi graczy do mitycznej biblioteki pełnej magicznych tomów i nieskończonych możliwości.

Przeczytaj też:

 

Wkrocz do świata fantastycznych baśni, stając się legendarnym Skrybą. Dysponując ponad 300 Stronami Mocy, magowie muszą wzmacniać swoje atramentowe zaklęcia, by odeprzeć mroczną obecność. Poprzez Moc Czcionki tworzą własną ścieżkę ulepszeń otwierających różnorodne style gry.

Rozgrywka obsługuje kooperace online dla maksymalnie czterech Skrybów. Twoja ciekawość i eksperymentowanie będą nagradzane, gdy będziesz badać różne kombinacje budowy jako zespół. Gracze w ten sposób mają unikalną zdolność zmieniania mocy wroga i drastycznego zmieniania krajobrazu bitwy. To pobudza strategiczne myślenie i kreatywne rozwiązywanie starć.

Zainteresowani gracze mogą wypróbować grę demonstracyjną podczas najbliższego Steam Next Fest. Będzie to dobra okazja, aby samodzielnie zapoznać się z poszczególnymi mechanikami i pomysłami.

Vellum zagości we Wczesnym Dostępie 28 marca 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners