Victoria 3 otrzymała dodatek Voice of the People, który zbiera słabe oceny

lubiegrac news Victoria 3 otrzymała dodatek Voice of the People, który zbiera słabe oceny
Victoria 3 otrzymała dodatek Voice of the People, który zbiera słabe ocenyMaciej Gaffke | 24 maja 2023, 12:00

Paradox Interactive wypuściło świeży dodatek do Victorii 3. Rozszerzenie Voice of the People wprowadza do rozgrywki 60 nowych agitatorów, specjalną francuską zawartość oraz kilka innych zmian. Mimo to gracze w większości negatywnie je oceniają.

Dodatek Voice of the People zadebiutował w poniedziałek i przyniósł kilka zmian w zawartości. Paradox zaserwowało użytkownikom 60 historycznych agitatorów, wśród których znalazł się między innymi John Brown, Emmeline Pankhurst czy Enver Pasha. Co więcej, ci agitatorzy mogą wprowadzać dodatkowe zamieszane przy pomocy gracza.

Jeśli użytkownik będzie chciał, aby dany agitator zwiększał swoje wpływy, to może go postawić na czele walczących grup. Inną opcją jest wygnanie go, żeby jego poglądy nie wpływały na innych. W kilku sytuacjach gracze mogą również zaprosić do siebie agitatora wygnanego z innej społeczności.

Zapoznaj się także z: Razer Blade 16 I Blade 18 już teraz występują także w wersji Mercury! Ile zapłacimy za te wydania?

Poza tym szwedzkie studio wprowadziło specjalną francuską zawartość, która składa się z nowych wydarzeń, misji i decyzji. Oprócz tego dodano też papierową mapę w stylu art nouveau, nowe animacje rewolucji oraz mundury i ubrania dla wielu społeczeństw.

Chociaż Voice of the People poszerza zawartość bazowej gry, to wielu graczy zarzuca twórcom, że jest ona nieadekwatna do ceny, jaką trzeba zapłacić za dodatek. Przypomnijmy, że produkt kosztuje na Steamie około 60 złotych. Po wypuszczeniu rozszerzenia Victoria 3 zanotowała większe zainteresowanie, osiągając maksymalnie 10 307 aktywnych użytkowników (22 maja) według SteamDB.

Vicotria 3 zadebiutowała 25 października 2022 roku. Gra jest dostępna na komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pcgamesn.com/victoria-3/voice-of-the-people-release

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners