Viewfinder, przygodowa gra logiczna zyskała lipcową datę premiery, zwiastun i dostępną wersję demonstracyjną

lubiegrac news Viewfinder, przygodowa gra logiczna zyskała lipcową datę
Viewfinder, przygodowa gra logiczna zyskała lipcową datę premiery, zwiastun i dostępną wersję demonstracyjnąAgata Dudek | 14 czerwca 2023, 19:00

Viewfinder, przygodowa gra logiczna zyskała lipcową datę premiery, zwiastun i dostępną wersję demonstracyjną> Demo dostępna na PlayStation 5, wkrótce na PC.

Sad Owl Studios oraz Thunderful ogłaszają, że ich przygodowo-logiczny projekt, z elementami platformowymi, zatytułowany Viewfinder ma już dokładną datę premiery. Twórcy pokazali zwiastun, udostępnili także wersję demonstracyjną na PlayStation 5, w wersji na komputery pojawi się już za kilka dni. 

Zapoznaj się także z: Special Ops: Lioness, nowy serial twórcy Yellowstone, jego sequeli i Tulsa King, kolejną serialową premierą SkyShowtime

Poznaliśmy dokładną datę premiery przygodowo-logicznej gry, z zagadkami z elementami platformowymi, od Sad Owl Studios i Thunderful, zatytułowanej Viewfinder, która zadebiutuje na Steam i PlayStation 5 już w lipcu. W tym momencie można grę sprawdzać w wersji demonstracyjnej dostępnej na PlayStation 5, demo na platformie Valve pojawia się już za kilka dni, wraz z Steam Next Fest, trwającym od 19 do 26 czerwca. Przy okazji ogłoszenia daty premiery twórcy zaprezentowali nowe zwiastuny. Nowy zwiastun pokazuje zabawę i kreatywność, od estetyki po mechanikę i daje tylko wskazówkę, co będzie możliwe w pełnej wersji gry, która już w lipcu. 

Przeczytaj także:

 

Viewfinder to innowacyjna rozgrywka, która łączy w sobie sporo różnych elementów, które pozwalają zmieniać rzeczywistość, wtedy gdy gracz zwiedza i odkrywa piękny świat, robiąc to za pomocą zdjęć, obrazów, szkiców, zrzutów z ekranu czy plakatów. Tym sposobem może kształtować i zmieniać świat, i wszystko wokół siebie, czasami w bardzo zaskakujących kierunkach. Każda nowa zagadka to kolejne wyzwanie dla grającego. 

Cieszymy się, że możemy Viewfinder uruchomić tak szybko, wiemy, że tworzenie gier się nie kończy i na pewno są rzeczy, które chcemy ulepszyć. Ale jednocześnie rdzeń tego, co chcieliśmy stworzyć, już tam jest. I bylibyśmy więcej niż szczęśliwi, gdybyśmy nadal tworzyli gry, jeśli to się powiedzie. - powiedziała Gwen. 

Gra zmierza na komputery osobiste i PlayStation 5. Premiera przewidziana jest 18 lipca 2023 roku.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345678910111213
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners