Viewfinder, przygodowa gra z układankami i nieszablonowym myśleniem już dostępna na PC i konsolach

lubiegrac news Viewfinder, przygodowa gra z układankami i nieszablonowym
Viewfinder, przygodowa gra z układankami i nieszablonowym myśleniem już dostępna na PC i konsolachAgata Dudek | 22 lipca 2023, 19:00

Viewfinder, przygodowa gra z układankami i nieszablonowym myśleniem, stworzona przez studio Sad Owl Studios jest już dostępna na PC oraz konsolach. 

Po swojej premierze jest już bardzo dobrze oceniana przygodowa gra logiczna, stawiająca na układanki i nieszablonowe myślenie, stworzona przez Sad Owl Studios, zaś wydana dzięki Thunderful Publishing. Gra nosi tytuł Viewfinder i przy okazji jej growego debiutu została pokazana na nowym zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: Top 10 filmów lipca 2023 roku dostępnych na platformach streamingowych. Na liście nie tylko kinowe hity

Wyjątkowa przygoda z układankami, która zmienia rzeczywistość i pozwala wytężać szare komórki, rozgrywająca się w wizjerze, mająca do zaoferowania skomplikowane zagadki logiczne, ale i eksplorację pięknego świata pełnego tajemnic, zadebiutowała na Steam i PlayStation kilka dni temu.

A mowa o grze Viewfinder, w której rejestrujemy historię zmieniającego się świata, ludzkich doświadczeń i relacji, właściwej i błędnej pasji do zmian. Aby się to udało, musimy badać wszystko, będąc w enigmatycznej podróży, odkrywając dobrze ukryte sekrety w tym tętniącym życiem krajobrazie wyjątkowego świata. Przekształcamy zdjęcia, obrazy, szkice, zrzuty ekranu i plakaty, tym samym nasze otoczenie, które ewoluuje w zaskakujących kierunkach, które stawiają przed graczami wyzwania przy każdej nowej zagadce.

Przeczytaj również:

 

 

Viewfinder, zaskoczy Cię skomplikowanymi i niejasnymi wyzwaniami związanymi z percepcją — powiedział Matt Stark, dyrektor gry. Z przyjemnością obserwowaliśmy i słyszeliśmy wasze reakcje na demo Viewfindera i nie możemy się doczekać, aż wszyscy stworzycie zupełnie nowe rzeczywistości i poznacie pełną wersję gry na PC i Playstation.

To prawdziwy przywilej móc pracować z tak niesamowicie utalentowanymi programistami — powiedziała Harriet Hughes, wiceprezes ds. marketingu w firmie Thunderful. Zespół Sad Owl Studios połączył innowacje techniczne z kreatywnym wdziękiem, aby stworzyć coś niesamowicie wyjątkowego z wizjerem. Chciałbym pogratulować im w imieniu Thunderful tego, co osiągnęli i nie mogę się doczekać, aż wszyscy będziecie mogli cieszyć się tymi oszałamiającymi „jak to możliwe?!”. chwile, które zapewnia wizjer ! 

Gra dostępna na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 od 18 lipca 2023 roku.

Kup grę na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

12345678910111213
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners