Ceniona gra Viewfinder trafiła na PlayStation 4! Sad Owl i Thunderful dostarczyły swoją grę puzzle na nową platformę

lubiegrac news Ceniona gra Viewfinder trafiła na PlayStation 4! Sad Owl
Ceniona gra Viewfinder trafiła na PlayStation 4! Sad Owl i Thunderful dostarczyły swoją grę puzzle na nową platformęTamer Adas | 13 grudnia 2023, 11:25

Oficjalnie wczoraj Viewfinder trafił na PlayStation 4, dzięki czemu kolejna gra graczy ma szansę zapoznać się z jedną z najlepszych gier typu puzzle ostatni lat!

Sad Owl Studios i Thunderful Publishing wypuściły nowe wydanie swojej gry Viewfinder, która po konsoli PlayStation 5, tym razem zagościła oficjalnie na komputerach osobistych, zgarniając szereg pochwał oraz bardzo dobrych ocen.

Produkcja nominowana między innymi do The Game Awards jest już dostępna na starszej konsoli PlayStation, otwierając się na nową część społeczności graczy.

Przeczytaj też:

 

Fani gier puzzle mogą się przenieść na kolejnej konsoli do świata wypełnionego zdjęciami, które są w stanie zmienić rzeczywistość. W ten sposób gracze mogą odblokowywać nowe przejścia.

Piękna i zaskakująca oprawa wizualna, niezwykle zaprojektowany świat, szereg ciekawych pomysłów oraz rozwiązań sprawiły, że Viewfinder okazało się sporym, pozytywnym zaskoczeniem. A przecież to tytuł na kilka godzin, co już w ogóle zaskakuje względem współczesnych standardów.

Viewfinder trafiło na PlayStation 4 wczoraj, 12 grudnia 2023 roku. Wcześniej tytuł zagościł na komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners