Znane na konsolach Vigor wkrótce trafi na komputery osobiste!

lubiegrac news Znane na konsolach Vigor wkrótce trafi na komputery osobiste!
Znane na konsolach Vigor wkrótce trafi na komputery osobiste!Tamer Adas | 18 kwietnia 2024, 13:40

Bohemia oficjalnie ogłosiła, że znane z rynku konsolowe Vigor wkrótce trafi na komputery osobiste! Gracze będą mieli niebawem okazję do zaznajomienia się z strzelanką typu looter shooter, która dostarczy szereg ulepszeń oraz pozytywnych zmian.

Hit wyprodukowany przez Bohemia Interactive Studio, który spotkał się z zainteresowaniem przeszło 20 milionów graczy, za pewien czas zagości na komputerach. Warto od razu jednak zauważyć, że będziemy mieli do czynienia z projektem, który rozpocznie swoją przygodę na tej platformie od Wczesnego Dostępu.

Dostępna za darmo propozycja zaoferuje zestaw Reinforcements Pack, który za opłatą 20 dolarów, oferuje zainteresowanym graczom szereg elementów kosmetycznych takich jak mundur czy tytuł dla postaci. Paczka oferuje różnej rzadkości przedmioty, które pozwolą się wyróżnić na serwerach czerpiących inspiracje z terenów Norwegii.

Zapoznaj się także z: Najlepsze mody do Wiedźmina 3 - Jakie fanowskie rozszerzenie gry warto sprawdzić?

Niebawem Vigor doczeka się startu 18. sezonu zatytułowanego Chronicles Isolation, wraz z którym rozgrywka wzbogaci się o Granaty Dymne, nową mapę, szturmowy karabiny oraz szereg poprawek i nowości, które mają uczynić zabawę jeszcze pełniejszą.

Co więcej, powoli Bohemia Interactive przygotowuje się do premiery pełnego wydania, które ma dostarczyć dotychczasowym i nowym graczom spory poziom jakości. To wymaga jednak dodatkowego okresu, aby jeszcze w tym roku doszlifować określone aspekty gry jako całości.

Vigor ukazało się 8 sierpnia 2019 roku na Xboxach. Z czasem wprowadzono wersje na konsole PlayStation (w 2020) oraz Nintendo Switch. Wersja na komputery osobiste, ukaże się w późniejszym okresie.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners