Virtus.pro na Gfinity!

lubiegrac news Virtus.pro na Gfinity!

redaktor | 23 marca 2015, 08:27

vp

Polski team Virtus.pro który tak bardzo zasłyną na IEM 2014. Zdobył 3 miejsce na Gfinity który odbywał się w Londynie. W walce o trzecie miejsce nasi ulubieńcy rozgromili amerykański team Cloud9 wygrywając 2:0.

Dzięki takiemu wynikowi Virtus.pro zgarnia 7000 dolarów. Nie dane było mi oglądać tych meczy, ale jak podaje cybersport.pl:

Starcie o trzecie miejsce zaczęło się na nuke. Jako pierwsze broniło się Virtus.pro. Polacy w CT nie byli jednak zbyt skuteczni, bo tę połowę zakończyli wynikiem 8:7. Po zmianie stron rolę się jednak odwróciły. Nasi rodacy do samego końca atakowali w miarę skutecznie, co dało im zwycięstwo 16:13.

Drugą lokacją tego pojedynku było inferno, gdzie w CT również zaczęli podopieczni Jakuba "Kubena" Gurczyńskiego. W pierwszej połowie reprezentanci Cloud9 nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Zdołali zdobyć tylko trzy rundy. Po zmianie stron również już nic nie zdziałali, a Virtus.pro dokończyło dzieła, triumfując 16:3.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!