Vivid Games ogłosiło kto zajmie się dystrybucją Space Pioneer na komputerach osobistych!

lubiegrac news Vivid Games ogłosiło kto zajmie się dystrybucją Space Pioneer na komputerach osobistych!
Vivid Games ogłosiło kto zajmie się dystrybucją Space Pioneer na komputerach osobistych!Tamer Adas | 5 czerwca 2020, 16:00

Rodzime studio Vivid Games oficjalnie ogłosiło jaka firma zajmie się dystrybucją gry Space Pioneer na komputery osobiste. Obowiązkami tymi zajmie się....
 
Spółka notowana na GPW zapowiedziała nowe szczegóły dotyczące kolejnych wydań gry Space Pioneer, która jest już dostępna na urządzeniach mobilnych oraz na Nintendo Switch.
 
Produkcja zagości na komputerach osobisty, gdzie za sprawą francuskiej firmy Plug In Digital będzie się można zapoznać z cenionym tytułem ze wspomnianych platform.
 
 
Wersja przygotowana przez Qubic Games ma zapewnić graczom najlepsze doznania zarówno w ramach kampanii dla pojedynczego gracza jak i w ramach wieloosobowej rywalizacji.
 
Wydanie zagości na rynku w trzecim kwartale 2020 roku w cenie wynoszącej niecałe 10 dolarów.
 
- Naszym podstawowym biznesem są gry mobilne free-to-play, jednak w ramach strategii komercjalizujemy nasze powiększające się portfolio gier również na innych platformach, kanałach sprzedaży czy modelach biznesowych.  Dotychczasowe debiuty to optymistyczny prognostyk i liczymy na kolejną udaną współpracę - szczególnie że Plug In Digital dysponuje szerokim kanałem dystrybucji. - komentuje Remigiusz Kościelny, CEO Vivid Games.
 
Vivid Games S.A. obecne jest na parkietach Giełdy Papierów WartościowychQubicGames S.A. to jeden z kilku wydawców i producentów gier obecnych na NewConnect.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners