Vivid Games z bardzo dobrymi wynikami za luty 2020 roku

lubiegrac news Vivid Games z bardzo dobrymi wynikami za luty 2020 roku
Vivid Games z bardzo dobrymi wynikami za luty 2020 rokuTamer Adas | 30 marca 2020, 21:00

W zeszłym tygodniu Vivid Games pochwaliło się swoimi bardzo dobrymi wynikami za luty 2020 roku, potwierdzając siłę marki jaką jest Real Boxing 2!
 
W połowie marca wspominaliśmy Wam o wielkim powrocie Real Boxing 2, które ostatecznie przestało być powiązane z Rockym i jeszcze przed premierą na Nintendo Switch tytuł ponownie zaczął uzyskiwać sporą popularność.
 
W ten sposób cała spółka w ciągu dwóch pierwszych miesięcy roku osiągnęła wzrost przychodu na poziomie 50%, przy okazji zwiększając ponownie wyraźnie liczbę pobrań.
 
Na ten rok prognozowane są przychody na poziomie 19 milionów przychodów, co powinno się przełożyć na osiągnięcie 3 milionów złotych zysku netto.
 
 
W dalszym ciągu obowiązują wspomniane plany dotyczące osiągnięcia powyższych rezultatów, które być może nawet będą lepsze, ze względu na możliwość zwiększenia się nakładów na domowe gospodarstwa wobec ograniczeń swobodnego się przemieszczania się w ramach kwarantanny.
 
Cały 2020 rok powinien zapewnić graczom aż 15 gier gier z segmentu mid-core (Amusing Heroes, SMOOTS: Summer Games czy Knights Fights 2), a większość wspomnianego portfolio pojawi się na Nintendo Switch dzięki współpracy z QubicGames.
  
- Jesteśmy zadowoleni z wyników pierwszych dwóch miesięcy roku. Osiągnięte w lutym rezultaty są wyższe niż zakładaliśmy dzięki skokowemu wzrostowi pobrań i przychodów z gry Real Boxing 2. Obserwujemy również około 25% wzrost pobrań wszystkich produktów w porównaniu do stycznia, przy czym największy wzrost, o około 200% odnotowaliśmy w Chinach, w kraju wówczas najbardziej dotkniętym pandemią. Na wyniki marca dodatkowo wpłynie osłabiający się złoty, dzięki czemu, podobnie jak cała branża, notujemy wyższe przychody. - podkreśla Remigiusz Kościelny, CEO Vivid Games– Mimo globalnych zawirowań, na dzień dzisiejszy prognoza nie jest zagrożona. -
 
Vivid Games S.A. obecne jest na parkietach Giełdy Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners