VTM - Bloodlines 2: Venture, czyli liczy się głównie lojalność

lubiegrac news VTM - Bloodlines 2: Venture, czyli liczy się głównie lojalność
VTM - Bloodlines 2: Venture, czyli liczy się głównie lojalnośćTamer Adas | 26 maja 2019, 07:00

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 doczekało się zaprezentowania kolejnego klanu - Venture. Ten gatunek wampirów koncentruje się na lojalności.
 
Hardsuit Labs i Paradox Interactive oficjalnie zaprezentowały kolejny materiał wideo prezentujący klany w najnowszej części Bloodlines. Tym razem ujrzeć możemy Venture, czyli frakcję skupioną wokół elegancji oraz lojalności, traktowanej jako pełną kontrolę.
 
 
Wśród umiejętności znaleźć możemy kilka ciekawych propozycji. Pierwsza z nich to Mesmerize, która pozwala nam zahipnotyzować NPC i wprowadzić go w trans. Command to umiejętność, która pozwala nam zahipnotyzować przeciwnika i "zachęcić" go do walki po naszej stronie. Absorb pozwala nam nam przyjąć wszystkie obrażenia przez krótki czas, natomiast Personal Armor utwardza naszą skórę stającą się barierą niemalże z grubego kamienia.
 
Takie umiejętności to dość nietypowe połączenie, dzięki któremu być może wielu graczy skłoni się właśnie ku tej frakcji. Widać wyraźnie jak dobrze deweloperom udaje się pobawić poszczególnymi frakcjami i ich umiejętnościami.
 
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ukaże się w pierwszym kwartale 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners