Vampire: The Masquerade - Coteries of New York trafi też na PS4 i XB1!

lubiegrac news Vampire: The Masquerade - Coteries of New York trafi też na PS4 i XB1!
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York trafi też na PS4 i XB1!Tamer Adas | 12 listopada 2019, 12:00

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York dotychczas miało wyjść jedynie na PC i NSH. Od dziś oficjalnie gra trafi na kolejne platformy - PS4 i XB1.
 
Draw Distance wraz z Paradox Interactive oficjalnie dzisiaj ogłosiły, że ich wspólny projekt - Vampire: The Masquerade - Coteries of New York trafi nie tylko na komputery osobiste i Nintendo Switch, ale będzie również dostępny na PlayStation 4 i Xbox One. Na pierwszej z platform będzie można tytuł zakupić na GOG.COM, gdzie dostępna będzie wersja pozbawiona zabezpieczeń DRM.
 
Polska produkcja na początku grudnia pojawi się na PC, gdzie gracze będą się mogli dokładnie przekonać czym jest ten tytuł oraz jak prezentuje on wielkie starcia w Nowym Yorku, które toczą się pomiędzy dwiema zasadniczymi frakcjami. Każda z frakcji chce osiągnąć dominującą rolę, przy czym ewentualne zwycięstwo nie będzie możliwe do osiągnięcia bez podjęcia ciężkich kroków.
 
Twórcy podzielili się również zupełnie nowym zwiastunem, który rozpoczyna szerszą serię skupiającą się na poszczególnych postaciach towarzyszących naszemu protagoniście. Na pierwszy ogień staje D'Angelo, wampir z klanu Nosferatu.
 
 
- Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami licencja na grę Vampire The Masquerade – Coteries of New York została rozszerzona o kolejne platformy dystrybucyjne. Jesteśmy zadowoleni z podpisanej umowy i czekamy z niecierpliwością na premierę gry na komputerach, od której dzielą nas już tylko tygodnie. - komentuje Michał Mielcarek, prezes Draw Distance.
 
- Nasz tytuł ma ogromny potencjał sprzedażowy – za mniej niż pół roku gra będzie dostępna na czterech platformach, w dodatku bazujemy na globalnie rozpoznawalnej marce. Dlatego też już dziś zapewniliśmy sobie prawo do stworzenia wersji gry na nadchodzącą generację konsol. – kończy prezes.
 
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York zaliczy premierę 4 grudnia 2019 roku na komputerach osobistych, wersje na Nintendo Switch, Xbox One i Playstation 4 pojawią się w pierwszym kwartale 2020 roku. Gra może trafić również na Project Scarlett oraz PlayStation 5. Cena produkcji wciąż nie jest znana.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners