W.A.N.D. Project to nowa gra studia The Knights of Unity, którą za kilka dni będzie można sprawdzić

lubiegrac news W.A.N.D. Project to nowa gra studia The Knights of Unity
W.A.N.D. Project to nowa gra studia The Knights of Unity, którą za kilka dni będzie można sprawdzićTamer Adas | 24 lutego 2024, 11:10

Oficjalnie poznaliśmy W.A.N.D. Project, zupełnie nową grę studia The Knights of Unity, które tym razem zabrało się za zupełnie nowy klimat, skupiony na pojedynku czarodziejek z zastępami mrocznych sił. Czego fani mogą się spodziewać po tej propozycji?

Autorzy takich produkcji jak Scythe: Digital Edition i Death Roads: Tournament oraz współtwórcy Disco Elysium i Cult of the Lamb, zdecydowali się zapowiedzieć swój nowy, w pełni autorski projekt. Na ten rok przygotowywane jest W.A.N.D. Project z inspiracjami Vampire Survivor oraz mangami.

Urocze dziewczyny staną do bezpośredniej, magicznej walki z licznymi stworami oraz potworami, które nacierają na nasze protagonistki z każdej strony. W ten sposób rozpoczyna się seria starć odbywająca się w falach, które powstrzymywać będziemy poprzez system własnego projektowania zaklęć.

Zapoznaj się także z: Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!

Pixel-artowym walkom towarzyszą także śliczne wizerunki dziewczyn, które wspólnie starają się uratować swój świat, przypominające doskonale nam znane wielkie miasta. Na ulicach brakuje już ludzi, ale pojawiają się liczne stworzenia, które pragną ze wszystkich sił zaspokoić swój głód.

Jeżeli projekt na zwiastunie przypadł Wam do gustu, już od 28 lutego możecie go zupełnie samodzielnie, bez dodatkowych opłat sprawdzić w ramach wersji demonstracyjnej, która będzie dostępna za pośrednictwem Steama.

W.A.N.D. Project ma zadebiutować w 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners