W Ken Follet's The Pillars of the Earth zagramy w sierpniu

lubiegrac news W Ken Follet's The Pillars of the Earth zagramy w sierpniu
W Ken Follet's The Pillars of the Earth zagramy w sierpniuAgata Dudek | 25 kwietnia 2017, 18:10

Gier na podstawie filmów, komiksów, czy też książek mamy dużo i z pewnością nikogo z nas to nie dziwi. Latem do kolekcji tytułów opartych tym razem  na prozie Kena Folleta, trafi wspólne dzieło studia Bastei Lubbe i Deadalic Entertainment.
 
Ken Follet's The Pillars of the Earth, projekt o którym wspominałam Wam już na łamach serwisu tutaj, to przygodówka wykonana w grafice 2D, opowiadająca  historię miasteczka Kingsbridge w zupełnie nowy sposób, ukazując powieść pisarza w nieco innym świetle. 
 
W grze, której polski tytuł brzmi: Ken Follet Filary Ziemi,  wcielamy się Jacka, Aliene i Philipa, którzy to w interaktywnej opowieści, jaką jest owa przygodówka,  będę zmuszeni dokonywać wyborów i podejmować decyzję, które jako gracze zatwierdzać będziemy odpowiednimi dialogami.
 
Akcja gry przenosi nad do małego miasteczka siedemnastowiecznej Anglii. W czasach ogromnego ubóstwa mieszkańcy rozpoczynają wielkie przedsięwzięcie, czyli budowę katedry. W miejscu tym splatają się losy wspomnianych wyżej bohaterów, opata, młodego chłopca chcącego zostać uznanym mistrzem budownictwa i zubożałej, zniewolonej arystokratki. 
 
Poznaliśmy przybliżoną datę premiery Ken Follet's The Pillars of the Earth.  Jej pierwsza z trzech części zadebiutuje w sierpniu. Przygodówka zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam w sierpniu tego roku, w polskiej wersji językowej - napisy. 
 
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

1234567891011121314151617
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners