W kwietniu polski Kaczor Donald świętuje swoje 30-lecie!

lubiegrac news W kwietniu polski Kaczor Donald świętuje swoje 30-lecie!
W kwietniu polski Kaczor Donald świętuje swoje 30-lecie!Raszczak | 29 marca 2024, 20:15

 Chyba jak wielu z Was jestem czytelnikiem, który w dużej mierze wychował się na komiksach z przygodami Kaczora Donalda. Towarzyszyły mi one (wraz z dołączanymi tam gadżetami, kto pamięta jajo-bombę? ;) ) od pierwszych poznawanych literek. W kwietniu czeka nas niemały jubileusz, ponieważ komiks "Kaczor Donald" będzie świętować swoje 30 lat na naszym rodzimym rynku! 

28 kwietnia 1994 roku ukazał się pierwszy numer polskiego wydania tego czasopisma i od razu zyskał rekordowe grono fanów. To najstarszy magazyn komiksowy dla dzieci istniejący na rynku polskim! Minęło tyle lat, a najśmieszniejszy kaczor świata nie przestaje zaskakiwać i wciąż ma wspaniałe poczucie humoru!

Oto, czego możecie spodziewać się w kwietniu:

Kaczor Donald 3/2024

k1

W numerze 3/2024 na czytelników czeka nie lada gratka. Oprócz bieżącego numeru (strony 1-52) oddany przedruk pierwszego wydania magazynu „Kaczor Donald” (strony 53-100). Wystarczy odwrócić czasopismo do góry nogami i czytać od końca! Przed Wami 100 stron zwariowanych przygód, dowcipów i sztuczek! W środku megakonkurs – 30 nagród na 30 urodziny! Z magazynem prezent: ZESTAW KLASYCZNYCH 4 PRANKÓW: biegający karaluch, straszna niespodzianka, keczupowa porażka oraz zraniony paluch!

k2 

W sprzedaży dostępna będzie złota urodzinowa okładka Kaczora Donalda 3/24 w punktach sprzedaży prasy oraz na Egmont.pl od 9 kwietnia!

Gigant Poleca. Tom 3/2024. Nautilus powraca

 nautilus 

Jest rok 1878. W Paryżu trwa Wystawa Światowa, gdzie zgromadzili się liczni odwiedzający ciekawi najnowszych wynalazków i technologii przyszłości. Podobno krąży tam też Kapitan Nemo… Czy to możliwe, że zobaczymy okręt, który oficjalnie zatonął dekadę wcześniej? 9 historii, w których warto zanurzyć się po uszy!

Gigant Poleca Extra. Tom 2/2024. Galaxy IV

galaxy

Jak powszechnie wiadomo, a czołowi kosmolodzy dawno potwierdzili, bez kaczek jest w kosmosie dość nudno. Na szczęście dla nas wszystkich, ich międzygwiezdna energia jest niewyczerpana! Tym razem Sknerus McKwacz sprawdza unikalną technologię, która zakłada możliwość posiadania skarbca... w przestrzeni kosmicznej. Kolejny tom Galaxy to szalona galaktyka 10 śmiesznych i błyskotliwych historii!

 

 

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners