Wakacyjny status planszówek Portal Games

lubiegrac publicystyka Wakacyjny status planszówek Portal Games
Wakacyjny status planszówek Portal GamesRaszczak | 9 lipca 2024, 19:16

Jedziecie na wakacje i chcecie być spokojni, że jak wrócicie będą już na Was czekać ciekawe planszówki? Portal Games przedstawił aktualizację swoich zapowiedzianych już projektów. Na które z nich czekacie najbardziej?

Aktualizacje statusu

Aeon's End: Wieczna Wojna - W terminie od 5 do 8 sierpnia będą wysyłane egzemplarze gry dla klientów, którzy zakupili Wieczną Wojnę w Akcji Dodruk. Trwa przedsprzedaż, a premiera gry przypada na 22 sierpnia.

Aeon's End: Outcasts - Produkcja rozpocznie się w tym roku, ale najprawdopodobniej nie zostanie zakończona do końca 2024 roku. W efekcie tytuł pojawi się w sklepach w 2025 roku.

Ahoy - Oficjalnie Ahoy znika z zapowiedzi Portal Games.

Army of the Dead - Sampel zaakceptowany, gra niebawem rusza do Polski. Premiera jeszcze w tym roku.

Biały Zamek: Matcha - Produkcja dodatku się kończy, obecnie oczekuje się na sampla. Razem z dodatkiem pojawi się dodruk gry podstawowej (najpewniej po Essen).

Champions of Midgard - Ostatnia prosta na etapie składu gry, a następnie drukowanie tytułu. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gra będzie dostępna pod koniec roku. Gra zostanie wydana w edycji jarl, w której są podstawka i oba dodatki.

Cthulhu Death May Die - Strach przed Nieznanym - Produkcja gry trwa. Nie ma jeszcze sampla, ale wszystko jest na dobrej drodze, by gra pod koniec roku była już na stołach graczy. Mowa o podstawce, nowym zestawie scenariuszy (to już czwarta kampania!) oraz nowym Przedwiecznym "Ithaqua" (Wędrowiec na Wietrze).

Dead by Daylight - dwa dodatki (Niezłomni i Strażnik) - Oczekiwana premiera na końcówce roku.

Dead Keep - Najprawdopodobniej w II połowie przyszłego roku gra będzie się ukazywała w Polsce. Tytuł pojawi się z bonusami z Gamefounda.

Decrypto: edycja jubileuszowa - Imprezowy tytuł w jubileuszowej odsłonie z nowymi hasłami. Produkcja gry powinna się zakończyć na przełomie sierpnia i września.

Diamenty - Powrót gry w nowej wersji pod koniec września / na początku października. Gra bardzo dobrze przyjęła się w Empiku i tam powróci.

Dune: Wojna o Arrakis i dodatek Gildia Kosmiczna - Gra już dociera do Polski, a premiera gry jest zaplanowana na 29 sierpnia.

Elder Scrolls - Prawie wszystkie pliki źródłowe są już dostępne, prace tłumaczeniowe idą pełną parą. Premiera gry nastąpi najpewniej nie w 2024, a w 2025 roku.

Food Chain Magnate - Pojawi się dodruk podstawki wraz z dodatkiem "Ketchup Mechanism", najpewniej jeszcze w tym roku. Jak tylko zostanie otrzymany oficjalny komunikat ze strony producenta, termin zostanie potwierdzony.

Jakub Wędrowycz: Upiorne Wczasy - Gra już jest dostępna.

Kojot - Gra obecnie w produkcji na terenie Czech. Premiera jest wstępnie planowana na wrzesień / październik.

Marvel United: Civil War - Dodatek do linii Marvel kończy się produkować, egzemplarze pod koniec lipca będą wysyłane do Polski. Premiera dodatku planowana jest na środek IV kwartału.

Massive Darkness 2: dodatki Feyfolk oraz Bardowie i Konstruktorzy - Premiera dodatków jest potwierdzona na sierpień.

Mędrcy znad Południowego Tygrysu - Produkcja gry zakończy się z końcem lipca.

Mindbug: Battlefruit Galaxy i Battlefruit Kingdom - Trwa proces wydawniczy wypuszczenia tytułów na Kickstarter. Niedługo rusza produkcja Mindbugów, które na stołach pojawią się w przyszłym roku.

Neuroshima Hex: Desert Tribes - Wszystko co związane z Neuroshimą, zadzieje się 5 września podczas Dnia Molocha i finału świętowania 25-lecia Portal Games. Czy to będzie premiera, czy przedsprzedaż - czas pokaże.

Niezbadana Planeta: Superksiężyc - Dodatek w fabryce. Oczekuje się na sampel dodatku.

Podwójni Agenci - Lada moment rusza przedsprzedaż gry. Obecnie trwa transport nakładu, który najpewniej we wrześniu trafi na stoły graczy.

Podziemne Imperium: Aztekowie kontra Straszydła - Premiera na Essen Spiel, z równoległą premierą polską.

Potwory w Tokio: Pierwsze Starcie - Dostępne na początek tylko w Empiku, podobnie jak Diamenty.

Projekt Gaja i Zaginiona Flota (dodatek) - Produkcja zakończona, egzemplarze są w drodze. Przedsprzedaż ruszy po wakacjach.

Robinson Crusoe Edycja Kolekcjonerska i Księga Przygód - Zakończona wysyłka egzemplarzy dla Wspierających kampanię na Gamefoundzie. Premiera wersji detalicznych zaplanowana na sierpień.

Resurgence - Premiera zaplanowana na targi w Essen. Równolegle nastąpi premiera gry w Polsce.

Root: the Clockwork Expansion 2 - Tytuł będzie tłumaczony i opracowywany jeszcze w tym roku.

Sentinels of the Multiverse - Polski sampel gry jest już dostępny. W IV kwartale gra spodziewana jest w Polsce.

Septima (wraz z dodatkiem) - Pliki zostały zaakceptowane, gra jest już w druku. Produkcyjnie jest najmniej zaawansowana i powinna być dostępna najpóźniej z tegorocznych premier.

Teotihuacan: rozszerzenie 5. gracz - Bonus będzie dostępny w wersji angielskiej w e-sklepie dla tych, którzy nie załapali się na wspieraczkę.

Thorgal - Sample zaakceptowane, nakład podróżuje do Polski. Termin wrzesień / październik jest jak najbardziej realny. Najpierw grę otrzymają wspierający, a później nastąpi premiera.

Too Many Bones - Dodruk podstawki zlecony. Zapowiedziane są łącznie 4 dodatki, z czego 3 są w jednym pakiecie, który dotrze do Polski w przyszłym roku. Sampel dodatku Nugget jest już dostępny, dlatego premiera spodziewana jest po wakacjach.

Trickerion - Gra w produkcji, której koniec zapowiada się na przyszły miesiąc. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w końcówce roku Trickerion będzie na stołach graczy.

Voidfall - Polski sampel gry jest już dostępny. Gra odebrana od producenta, rozpoczyna swoją podróż do Polski. Przedsprzedaż gry planowana jest po wakacjach.

Wroth - Chip Theory Games skupia się na finalizacji Elder Scrolls, dlatego Wroth to temat na drugą połowę przyszłego roku.

Zombiaki 2 - Gra produkowana w Polsce, a jej premiera zaplanowana na 5 września.

Zombicide: Monty Python - Dodatek gotowy, egzemplarze są odbierane z fabryki. Po wakacjach spodziewana jest premiera lub przedsprzedaż.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners