Polskie War Hospital z nową datą premiery. Strategię sprawdzimy już w styczniu 2024 roku

lubiegrac news Polskie War Hospital z nową datą premiery. Strategię sprawdzimy już w styczniu 2024 roku
Polskie War Hospital z nową datą premiery. Strategię sprawdzimy już w styczniu 2024 rokuTamer Adas | 29 listopada 2023, 10:45

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że polska gra War Hospital otrzymała datę premiery. Debiut ma się odbyć w styczniu 2024 roku, po problemach, jakie miały miejsce w minionych miesiącach.

Polskie studio Brave Lamb Studio S.A. oraz wydawca Nacon zdecydowały się zapowiedzieć, że ich wspólny projekt: War Hospital ukaże się 11 stycznia, czyli będzie to jedna z pierwszych debiutujących gier.

Połączenie klasycznej strategii z tytułem o przetrwaniu miało ukazać się już kilka miesięcy temu, ale ze względu na problemy, ostatecznie produkcję będzie można sprawdzić dopiero za kilka tygodni.

Przeczytaj też:

 

Gracze w warunkach I wojny światowej wcielą się w budy majora Henry Wellesa, którego zadaniem jest prowadzenie szpitala polowego. W trakcie niezwykłych starć to właśnie on będzie dbał o życie i zdrowie żołnierzy.

Gra War Hospital ukazać ma się 11 stycznia 2024 roku na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners