War Thunder rozpocznie obecność na PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S wraz z nowym silnikiem graficznym!

lubiegrac news War Thunder rozpocznie obecność na PlayStation 5, Xbox
War Thunder rozpocznie  obecność na PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S wraz z nowym silnikiem graficznym!Tamer Adas | 26 października 2020, 01:45

Gaijin Entertainment oficjalnie ogłosiło, że War Thunder nie tylko zagości na PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S. Gra otrzymała nowy silnik graficzny!

Jedna z najbardziej popularnych gier wieloosobowych doczekała się ogłoszenia aktualizacji New Power, stawiającej na wiele usprawnień oraz na wprowadzenie gry na konsole dziewiątej generacji.

Do tego dochodzi także ulepszenie i aktualizacja silnika graficznego Dagor wraz z zupełnie nowymi maszynami do wykorzystania. Niemalże wszystkie elementy wizualne zostały ulepszone, od malutkich detali oraz szczegółów po wyraziste elementy oraz wsparcie dla technologii DLSS, zapewniającej doskonałe wygładzanie krawędzi.

Wspomniane wydania na konsole nowej generacji mają zagwarantować graczom na PS5, XSX oraz XSS wysoką rozdzielczość 4K ze wsparciem dla odświeżania na poziomie 60 klatek na sekundę.

Zapoznaj się także zCandyman, nowa wersja horroru o zabójcy z hakiem ma nową datę premiery. Film w kinach nie wiosną, ale latem przyszłego roku

Spora ilość udoskonaleń graficznych znajdujących się w ramach New Power, zagościć również na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

War Thunder nie doczekał się określenia daty premiery wersji na PlayStation 5Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners