Wardens Rising połączy rozgrywkę PvE i tower defense'a!

lubiegrac news Wardens Rising połączy rozgrywkę PvE i tower defense'a!
Wardens Rising połączy rozgrywkę PvE i tower defense'a!Tamer Adas | 6 sierpnia 2023, 15:15

Kilka dni temu zapowiedziano Wardens Rising, niezwykłe połączenie rozgrywki ze strzelanki top-down z elementami gatunku PvE oraz tower defense'a! Kiedy ukaże się intrygujący projekt?

Niezależne, brazylijskie studio Big Moxi Games zapowiedziało swój nowy, nadchodzący tytuł Wardens Rising, intrygująco zapowiadający się projekt, który stara się połączyć ze sobą dynamiczną, zręcznościową rozgrywkę PvE z licznymi przeciwnikami oraz formułą tower defense.

Zapoznaj się również z: Growy World of Darkness powrócił na dobre i otwiera się na wszystkich! Czym jest ten świat i system?

Fani oryginalnych tytułów będą mieli w przyszłym tygodniu wskoczyć do niezwykłej strzelanki top-down ze sporą dynamiką oraz heroiczną obroną ludzkości przeciwko licznym przeciwnikom. By móc przetrwać, wykorzystywane są liczne narzędzia oraz budynki.

Samodzielnie oraz poprzez współpracę z użyciem sieci gracze będą mogli mierzyć się z licznymi przeciwnikami. Osoby, które wybiorą się na gamescom, będą mieli okazję osobiście zapoznać się z tym tytułem.

Ładna, przemyślana oraz spójna oprawa graficzna potrafi dostarczyć graczom ciekawe nieco futurystyczne wizje oraz przyjemną zabawę kolorami i światłem, które mogą dostarczyć sporo przyjemności.

Wardens Rising ma zadebiutować w 1 kwartale 2024 roku na komputerach osobistych, Xboxach oraz PlayStation.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners