Wavetale, przygodowa gra akcji z platformową rozgrywką, w świecie pełnym sekretów już po swojej premierze

lubiegrac news Wavetale, przygodowa gra akcji z platformową rozgrywką
Wavetale, przygodowa gra akcji z platformową rozgrywką, w świecie pełnym sekretów już po swojej premierzeAgata Dudek | 12 grudnia 2022, 23:00

Wavetale, przygodowa gra akcji z platformową rozgrywką, w świecie pełnym sekretów już po swojej premierze. Gra dostępna ja komputerach, ale i na konsolach. 

Po swojej premierze jest już przygodowa gra akcji, tytuł nastawiony na rozgrywkę platformową, w której to grze poznajemy sekrety ukryte pod powierzchnią. Gra o tytule Wavatale miała swój debiut zarówno na komputerach, jak i konsolach, choć na  Xboxa będzie dostępna jutro. 

Zapoznaj się także z: M3GAN, film grozy o bardzo niebezpiecznej lalce, twórców Obecności zyskał pierwszy zwiastun

Już teraz, w wersji na komputery, a także niektóre konsole, z wykluczeniem wspomnianego Xboxa, na którym opisywany tytuł zadebiutuje 13 grudnia, możemy grać w pełną akcji, nastawioną na elementy platformowe, niezwykle szybko toczącą się, niemal rozgrzewającą grę o tytule Wavetale.

Wavetale to gra stworzona przez Thunderful Development, a wydana dzięki Thunderful Publishing. W tej grze udajemy się na podupadający archipelagu Strandville, gdzie wcielając się w nastoletnią Sigrid, mieszkającą na małej wyspie, wraz z babcią, zaprzyjaźniamy się w enigmatycznym cieniem. On daje dziewczynie moc chodzenia po wodzie, przy okazji pozwalając odkryć tajemnice wodnej krainy. 

Przeczytaj również:

Gra, w którą już teraz możemy grać, to tytuł, który opowiada historię o stracie oraz o pojednaniu. Poznajemy w nim wielu ciekawych mieszkańców, w tym sfrustrowanych rybaków, skrytych pustelników, a nawet pirata, a może więcej piratów. Aby udokumentować swoją podróż wypełniamy stary album Sigrid specjalnymi rysunkami i wiele więcej. 

Wavetale ma zrobić wielką furorę dzięki swojej uroczej historii i tajemniczym sekretom - powiedział Petter Magnusson, współproducent Wavetale. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zanurzą głowę w zabawie i wypróbują ją na PlayStation, Xbox, Switch i PC.

Platformowa przygoda jest dostępna już dziś na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC, a jutro pojawi się na Xbox One i Xbox Series X|S.

Kup grę na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Wavetale
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners