Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo, czyli Reggie Fils-Aime opowiada o swojej historii drogi na szczyt Wielkiego N

lubiegrac news Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo, czyli
Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo, czyli Reggie Fils-Aime opowiada o swojej historii drogi na szczyt Wielkiego NTamer Adas | 22 października 2022, 23:55

Poznaliśmy datę premiery książki Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo, spisanej opowieści Reggiego Filsa-Aime prezentującą jego historię walki o marzenia oraz wejście na szczyt amerykańskiego oddziału japońskiego Wielkiego N.

Reggie Fils-Aime opowiedział o swojej drodze na szczyt Nintendo!

Już w połowie listopada Polscy gracze i nie tylko oni, będą się mogli zapoznać z pierwszym polskim wydaniem książki Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo, czyli opowieści Reggiego Filsa-Aime o tym, jak krok po kroku udało mu się dostać na szczyt amerykańskiego oddziału Nintendo, stając się jednocześnie jedną z najbardziej znanych twarzy w całej japońskiej korporacji.

Zapoznaj się również z:

 

Były prezes i dyrektor operacyjny Nintendo of America nie tylko skupia się na swojej przeszłości, rozpoczętej jeszcze w 2004 roku podczas targów E3 oraz słynnego po dziś dzień zdania "Jestem Reggie. Przyszedłem skopać tyłki i przejąć ster. A zależy nam tylko na robieniu gier". W książce odnaleźć można szereg niezwykłych i inspirujących historii oraz porad dotyczących przywództwa i reagowania na poszczególne zdarzenia.

Na kolejnych kartach zawarta jest cenna wiedza dotycząca tego jak funkcjonowało za jego czasu Nintendo, jak mierzyły się różne koncepcje, które zwyciężały, co należy zrobić, aby przekonać innych do swoich pomysłów czy strategii firmy. Nie zabraknie także wątków dotyczących p[oszukiwania alternatyw czy przełamywania utartych schematów, które z czasem mogą działać negatywnie na całą spółkę.

Wydaniem książki zajęło się Wydawnictwo Open Beta, natomiast za tłumaczenie odpowiada Bartosz Czartoryski, za których sprawą niedawno ukazała się także Jacked Chuligańska historia Grand Theft Auto.

Data premiery Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo

Książkę Wbrew regułom gry. Z Bronksu na szczyt Nintendo w polskim wydaniu będziemy mogli przeczytać już od 15 listopada 2022 roku. Promocyjna cyna to atrakcyjne 39,99 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners